Домой / Виза / Приглашение для визы в Черкассах

Приглашение для визы в Черкассах

Приглашение для визы в Черкассах. Как получить приглашение для визы в Черкассах. Необходимые  документы для оформления приглашение для визы в Польшу. Этапы оформления приглашение для визы в Польшу в Черкассах. Подготовка документов для оформления приглашение для визы в Польшу.

Запрошення для візи в Черкассах.

Бізнес-віза в Польщу видається для відвідування країни з комерційними цілями на час від 30 до 180 днів. Для її отримання необхідно запрошення від надійного контрагента з Польщі. Це запрошення грає ключову роль для позитивного рішення щодо видачі візи. Воно надсилається вам у Черкаси:

— Листом;
— По факсу (вказуються реквізити сторони, що відправляє);
— По електронній пошті (надається роздрук самого листа і скріншот сторінки з електронної пошти).

Зміст запрошення для бізнес-візи в Польщу
1. Інформація про запрошують особу: прізвище та ім’я, стать, громадянство, дата народження, дані паспорта, час дати і мета поїздки, вашу адресу в Черкасах, інформація про дітей, якщо вони будуть вас супроводжувати.
2. Інформація про запрошує компанії: її повна назва, фактична адреса та телефони.
3. Дані про те, хто персонально відповідає за прийом гостя: посада, прізвище, ім’я, телефони.
4. Реєстраційний номер запрошення на фірмовому бланку приймаючої компанії, отриманий відповідно до польського законодавства (Regon, Nip, Krs).
5. Для співвласників і власників польських компаній: виписка з KR — Національного Судового Реєстру, про ведення господарської діяльності в Польській республіці.
6. Підтвердження від приймаючої сторони того, що мета вашої поїздки — комерційна або службове відрядження.
У Черкасах немає пункту прийому візових анкет, і всі операції з оформлення бізнес-віз потрібно здійснювати в Києві. Приглашение для визы в Черкассах.

Особливості оформлення бізнес-візи в Польщу
Запрошення для візи має бути представлено в електронному варіанті з оригінальним восьмизначним кодом. Також потрібно бути готовим надати оригінал запрошення від приймаючої компанії. У ньому детально описується діяльність компанії, посаду запрошуваного, точні терміни перебування в Республіці Польща.

У запрошенні повинна бути інформація про фінансову відповідальність сторони, що запрошує: покриття витрат на переліт, проживання та ін. Якщо така інформація не внесена, то потрібно отримати окреме офіційний лист від запрошуючої вас компанії, яким підтверджується, що польська компанія готова нести витрати по вашій поїздці.

Враховуйте тимчасової фактор: для доставки оригіналу запрошення з Польщі в Черкаси або Київ знадобиться приблизно 6 днів. Тому, мінімальний термін для оформлення бізнес візи з оригінальним запрошенням становить 2 тижні

Смотрите также

Перечень документов, необходимых для работы в Польше

Перечень документов, необходимых для работы в Польше Собираясь на работу в страны Европейского союза, первым …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *