lifecell +38(093)-726-52-35

MTS +38(066)-726-52-35

kyivstar +38(098)-786-79-18

Виза / Приглашение для оформления визы в Польшу
Приглашение для оформления визы в Польшу

Приглашение для оформления визы в Польшу. Как оформить приглашение для шенгенской визы самостоятельно. Пошаговая инструкция поможет получить Шенгенскую визу без особых проблем. Как получить приглашение  для шенгенской визы в Украине, виды, документы, стоимость и сроки выдачи.

Запрошення для оформлення візи в Польщу

Короткострокову шенгенську візу до Польщі на перебування в країні не більше трьох місяців з метою гостьового або бізнес (не робітника) візиту можна отримати на підставі спеціально оформленого і завіреного запрошення для візи. Надіслати цей документ може як фізична, так і юридична особа, легально зареєстрована на території держави і має право там жити і працювати.

Запрошення для візи в Польщу приймається від громадян країни або Євросоюзу, а також від тих, хто має дозвіл на проживання і проживає в Польщі як мінімум 5 років. Гостьовий запит для шенгену не обов’язково повинен бути від родичів — це можуть бути і просто друзі або знайомі. У документ обов’язково вписуються повні дані запрошуючої сторони і запрошеної особи, місце поїздки і час. Приглашение для оформления визы в Польшу

Від юридичних осіб запрошення для візи також передбачає вказати всі контактні дані компанії або фірми, а також мета візиту — наприклад, укладення контракту, обмін досвідом або виставка. У документ вноситься інформація про назву та реєстраційний номер юридичної особи, контактах (телефон, адреса), терміни відвідування, характер спільної діяльності або співпраці. Також в запрошенні повинно бути ПІБ запрошуваного, його паспортні та робочі дані — місце, посаду, призначення поїздки. Будь-яке запрошення необхідно завірити нотаріально.

Для українців запрошення для візи тепер не є обов’язковим пунктом при оформленні шенгенської короткострокової візи в Польщу. Для підтвердження місця знаходження в країні під час подорожі досить броні, навіть часткової, з готелю або хостелу.
Шенгенська віза, отримана на запрошення, також, як і будь-яка інша, дозволяє не тільки приїхати в гості до Польщі, а й помандрувати по інших країнах угоди. Єдине обмеження — термін перебування за межами польських кордонів не повинен перевищувати половини терміну візи. В’їзд до Шенгенської зони повинен бути здійснений через Польщу.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Страховка в Польшу по безвизу

4.9 / 5 ( 73 голоса ) Страховка в Польшу по безвизу Выезжая за границу …

Подписаться
Уведомление о
guest
6 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Петро
Петро
2 років назад

Чому інші люди які платять в агенціях за термінову подачу 300 доларів і подають за два дні а я проплатив в банку подаю за два місяці

Роман
Роман
2 років назад

Робоча віза типу Д видана на 165 днів з них 30 був на Україні видана 11.13.17 до 28.05.18 я можу відкрити візу на скільки днів

Анна
Анна
2 років назад

Здравствуйте,у меня заканчивается полугодовая рабочая польская виза 13.07,но я сейчас в Украине.Могу я сейчас заехать в Польшу по безвизу и работать там,не закрыв рабочую?