Домой / Виза / Приглашение для оформления визы в Польшу

Приглашение для оформления визы в Польшу

Приглашение для оформления визы в Польшу. Как оформить приглашение для шенгенской визы самостоятельно. Пошаговая инструкция поможет получить Шенгенскую визу без особых проблем. Как получить приглашение  для шенгенской визы в Украине, виды, документы, стоимость и сроки выдачи.

Запрошення для оформлення візи в Польщу

Короткострокову шенгенську візу до Польщі на перебування в країні не більше трьох місяців з метою гостьового або бізнес (не робітника) візиту можна отримати на підставі спеціально оформленого і завіреного запрошення для візи. Надіслати цей документ може як фізична, так і юридична особа, легально зареєстрована на території держави і має право там жити і працювати.

Запрошення для візи в Польщу приймається від громадян країни або Євросоюзу, а також від тих, хто має дозвіл на проживання і проживає в Польщі як мінімум 5 років. Гостьовий запит для шенгену не обов’язково повинен бути від родичів — це можуть бути і просто друзі або знайомі. У документ обов’язково вписуються повні дані запрошуючої сторони і запрошеної особи, місце поїздки і час. Приглашение для оформления визы в Польшу

Від юридичних осіб запрошення для візи також передбачає вказати всі контактні дані компанії або фірми, а також мета візиту — наприклад, укладення контракту, обмін досвідом або виставка. У документ вноситься інформація про назву та реєстраційний номер юридичної особи, контактах (телефон, адреса), терміни відвідування, характер спільної діяльності або співпраці. Також в запрошенні повинно бути ПІБ запрошуваного, його паспортні та робочі дані — місце, посаду, призначення поїздки. Будь-яке запрошення необхідно завірити нотаріально.

Для українців запрошення для візи тепер не є обов’язковим пунктом при оформленні шенгенської короткострокової візи в Польщу. Для підтвердження місця знаходження в країні під час подорожі досить броні, навіть часткової, з готелю або хостелу.
Шенгенська віза, отримана на запрошення, також, як і будь-яка інша, дозволяє не тільки приїхати в гості до Польщі, а й помандрувати по інших країнах угоди. Єдине обмеження — термін перебування за межами польських кордонів не повинен перевищувати половини терміну візи. В’їзд до Шенгенської зони повинен бути здійснений через Польщу.

Смотрите также

Приглашение на год от воеводы (Zezwolenie na prace)

Приглашение на год от воеводы Воеводское приглашение — это Zezwolenie na prace которое дает право …

6 комментариев

 1. Здравствуйте,у меня заканчивается полугодовая рабочая польская виза 13.07,но я сейчас в Украине.Могу я сейчас заехать в Польшу по безвизу и работать там,не закрыв рабочую?

  • Константин - визовый специалист

   Можно, только на границе если скажете что едете работать попросят приглашение у Вас рабочее.

 2. Робоча віза типу Д видана на 165 днів з них 30 був на Україні видана 11.13.17 до 28.05.18 я можу відкрити візу на скільки днів

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, можете вже зараз відкривати візу, візу датуть на термін запрошення.

 3. Чому інші люди які платять в агенціях за термінову подачу 300 доларів і подають за два дні а я проплатив в банку подаю за два місяці

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, скажіть мені назви ціх агенцій, фірм, які можеть таке зробити, краще посилання на їх сайти.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *