Виза / Приглашение для оформления польской визы
Приглашение для оформления польской визы

Приглашение для оформления польской визы. Зачем нужно приглашение для оформления польской визы. Приглашение для польской визы,  оформление  гостевой визы: документы, шаги, страны и условия. Шенгенская виза или Европа по приглашению. Нужная информация по получению приглашения для шенгенской визы.

Запрошення для оформлення польської візи

Запрошення для візи в Польщу необхідно для підтвердження, що вас там чекають, що ви їдете або в гості, або працювати. Як же воно виглядає?

У ньому має бути зазначено, куди саме і до кого ви їдете. Якщо це фізична особа — там повинні бути позначені ім’я, прізвище, адресу, його контактні дані. Якщо ж це юридична особа — всі контактні дані фірми, її назва, адреса, номери телефонів. Запрошення для візи не може бути безстроковим, воно видається на термін від декількох днів до року. У ньому чітко повинно бути вказані дата в’їзду і виїзду. Приглашение для оформления польской визы
Зрозуміло, в ньому потрібні і всі ваші паспортні дані, місце прописки, а також інформація про термін дії закордонного паспорта. Буде потрібно і ваш номер телефону. Потрібні також паспортні дані обох ваших батьків.
Запрошення для візи може дати і ВНЗ. Воно дається в тому випадку, якщо ви є студентом і їдете в цей інститут на навчання.
Зробити вам запрошення в гості може ваш знайомий в Польщі, якщо він є громадянином Польщі, і може забезпечити ваше проживання в країні на весь час перебування. Але процедура збору всіх довідок дуже тривала, і іноді можна звернеться в спеціальну фірму при консульстві, яка займається видачею запрошень.
Як його оформити?
Якщо ви їдете на роботу, запрошення вам висилає та фірма, на яку ви їдете. Вона візьме на себе оформлення запрошення, від вас вимагається тільки вся необхідна інформація про себе. Фірма вишле рекомендованим листом повністю готове запрошення на вашу поштову адресу
У вас може бути і комерційне запрошення за покупками. Воно видається керівництвом великих торгових центрів.
На цьому документі повинна стояти мокра печатка торгового центру. Для такого запрошення дуже важливо, щоб в ньому вказувалося, яке саме консульство в яке ви подасте своє запрошення.
Це запрошення для візи досить короткостроково — ви можете їм скористатися лише протягом трьох місяців з моменту видачі.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Запись в визовый центр Польши

Как зарегистрироваться в визовый центр Польши

5 / 5 ( 31 голос ) Как зарегистрироваться в визовый центр Польши Для того …

Подписаться
Уведомление о
guest
10 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Лилия
Лилия
2 років назад

Добрый день ! как быть в визовый центр назначили на 22.06.2018 работодатель сделал приглашение но на ранние сроки можно поехать позже чем дата в приглашении

Оксана
Оксана
2 років назад

Добрий вечір хочу запитати, я перебувала в Польщі по біометриці такими числами з 30.12.2017 по 30.01.2018 , після чого поїхала на Україну…потім я знову поїхала 25.03.2018 по 20.04.2018,запитання в тому, як можна порахувати коридор,і на скільки днів модна поїхати ще?

Оксана
Оксана
2 років назад

Чи можна їхати по біометричному паспорті за кордон.коли по старому паспорті стоїть депортація по Полькій робочій візі

Вадим
Вадим
2 років назад

Здравствуйте.
У меня открытая виза 15.06.17года а заканчивается 04.04.18года значит по новому приглашении я смогу откить визу без коридора?

Виктория
Виктория
2 років назад

Здравствуйте, скажите, пожалуйста,если у меня есть приглашение на работу в Польшу.И у меня есть загран паспорт и биометрический.Какой из них нужен,чтобы оформить визу?