Домой / Виза / Предварительная запись для оформления рабочей визы

Предварительная запись для оформления рабочей визы

Предварительная запись для оформления рабочей визы. Сегодня рабочая виза в Польшу является актуальной для большинства украинцев, стремящихся улучшить свое материальное положение. Запись на рабочую визу в Польшу. Запись на подачу документов на рабочую визу в Польшу.

Попередній запис для оформлення робочої візи

Сьогодні робоча віза в Польщу є актуальною для більшості українців, які прагнуть поліпшити своє матеріальне становище. Однак щоб документ був отриманий у відповідності з усіма вимогами польського законодавства, потрібно пройти послідовно ряд етапів, першим з яких є попередній запис у візовий центр. Після закінчення всіх процедур і затвердження комплекту документів, робоча віза може бути отримана.

Особливості оформлення попереднім записом

Якщо необхідна робоча віза і прийнято рішення здійснити попередній запис, варто врахувати наступні особливості даного процесу:

1. Запис платна, при чому сама оплата проводиться потенційним претендентом на візу тільки після самого факту реєстрації.
2. Вартість подібної записи істотно відрізняється, якщо необхідна робоча віза в терміновому порядку, ціна буде в два рази більше, ніж чим при проходженні процесу без поспіху.
3. Здійснюється попередній запис як в режимі онлайн, так і при зверненні здобувача особисто у візовий центр згідно порядку.
4. Можливість передбачена для подачі документів в будь-який візовий центр, розташований в межах України, незалежно від регіону.
5. Заява подається в інстанцію не раніше трьох місяців до запланованої дати поїздки, але не пізніше ніж за два тижні, що дозволить обробити запит без будь-яких ускладнень для потенційного одержувача.
6. Запис також може бути здійснена за телефонним дзвінком в колл-центр посольства, де буде необхідно повідомити всі свої дані, вони заносяться співробітниками посольства в спеціальний реєстр і на їх підставі людина буде сповіщений і прийнятий у встановлений період часу.  Запись для оформления рабочей визы

Що важливо знати

Важливо уточнити час роботи посольства в своєму регіоні, щоб подати заяву на попередній запис в установленому режимі. При реєстрації в режимі онлайн цього не буде потрібно.

Смотрите также

Перечень документов, необходимых для работы в Польше

Перечень документов, необходимых для работы в Польше Собираясь на работу в страны Европейского союза, первым …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *