Домой / Виза / Прага

Прага

Прага: отдых, экскурсии, достопримечательности Праги, кухня и шоппинг в Праге, отзывы и фото туристов. Туризм в Праге. Самые крутые достопримечательности Праги. Куда стоит сходить,  и что нужно знать когда едешь в Прагу? Туристическая  виза для путешествий. Путеводитель по Праге!

Prague

Прага

Прага — столиця Чехії — один з найкрасивіших міст Європи. Це місто по праву вважається одним з найбільших туристичних центрів Європи. Прагу можна назвати центром Чехії, як в культурі, так і в політиці і економіці. Населення столиці — 1,3 мільйона чоловік. Історичний центр Праги є частиною всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
Прагу можна назвати культурним європейським центром, в якому часто проводяться різні музичні фестивалі, виставки і прем’єри кіно.
Розташування Прага розділена на п’ять районів, які раніше були окремими містами: Градчани, Вишеград, Мала Страна, Старе місце, Нове місце. Колись ці міста навіть ворогували між собою, але в 1784 році були об’єднані в одне місто. Виза в Чехию
Ну, досить історії, краще відправитися оглядати визначні пам’ятки, яких в Празі величезна кількість. Куди б Ви не пішли, пробиралися крізь вузькі середньовічні вулички Праги, Ви обов’язково натрапите на одну з п’яти сотень веж, якими славиться Прага. Але найголовнішим місцем для відвідування є — Карлів міст. Це загадкове місце, оповите таємницями і легендами і згідно з однією з них, Карлів міст абсолютно не має негативної енергії, і всі туристи, які там побували, стверджують, що це правда.praha2
У Празі важко виділити найбільш привабливі місця, адже їх дуже багато але, безсумнівно, варто відвідати Празький град. Це місце в якому сконцентровано дуже багато архітектурних шедеврів, таких як: Старий королівський палац, Національна галерея, Злата вуличка і, звичайно ж, собор Святого Віта. Про останній варто розповісти докладніше. Цей собор вражає своїми розмірами і тривалістю ходу будівництва, не жарт чи — 600 років! А внутрішнє оздоблення не оглянути і за кілька днів. А піднявшись на оглядовий майданчик, постає перед Вашим поглядом відкриється приголомшливий вид на столицю. Неможливо не відвідати Староместскую площа і ратушу, звірити час з астрономічним годинником, які ось уже кілька століть відраховують хвилини і годинник на площі.
Прага дуже насичена чудовими місцями, тому неможливо розповісти про них всіх. Так що відкривайте шенгенську візу і приїжджайте самостійно в цьому переконатися.

Смотрите также

Как продлить шенген визу не выезжая из Польши

Как продлить шенген визу не выезжая из Польши

Продление Шенгенской и польской национальной визы без выезда из Польши Оформленная ранее виза имеет свои …