Домой / Виза / Получить визу в Польшу проще, чем кажется!
Получить визу в Польшу проще, чем кажется!

Получить визу в Польшу проще, чем кажется! Виза и работа в Польше. Оформление  польской визы. Польская шенген виза, как ее оформить, какие документы необходимо собрать для шенген визы и в какие сроки можно уложиться? Стандартный пакет документов для шенгенской шенген визы в Польшу.

Отримати візу до Польщі простіше, ніж здається!

Останнім часом політика Європейських країн стає більш лояльною по відношенню до іммігрантів. Це стосується і Польщі. Динаміка зростання лояльності цієї політики стрімко зростає, і багато людей не встигають за нею, як і раніше помилково вважаючи, що, будучи українцем, віза в Польщу — недосяжна мета, досягти якої можна тільки відстоявши 10 років в черзі і отримавши таку ж кількість відмов. Фактично все виглядає набагато простіше і доступніше, адже Польща в деякому роді теж зацікавлена ​​в залученні іммігрантів на свої землі.

Ситуацію пояснює те, що ситуація в Європі вже усталилася і з’явився привід відкрити двері в свою країну сусідам, деякий відсоток населення яких припадає на жителів цих самих країн. Виза в Польшу.

Польща — член Євросоюзу та Шенгенської угоди, що свідчить про те, що отримати пропуск через кордон Польщі, можна оформивши Шенгенську візу. Її величезний плюс в тому, що з нею можна вільно подорожувати не тільки по території Польщі, а ще й по десятку інших країн Європи. Але така віза буде коштувати трохи дорожче, ніж віза в Польщу і вона не є темою цієї статті. Йтиметься конкретно про Польщу. Получить визу в Польшу

В даний час віза в Польщу коштуватиме від 100EUR, не враховуючи медичного страхування, консульського збору і збору візового центру. Для подачі заявки на отримання візи громадянину України необхідно мати при собі наступні документи:

Світлина
закордонний паспорт
Паспорт громадянина України
Автомобільні права, якщо є особисте авто
Поліс мед. страхування
Документи, що підтверджують платоспроможність подає заявку.

Цей список документів не є універсальним для всіх випадків. Він буде різним для різних випадків. Найкраще зателефонувати або написати службі підтримки якого-небудь надійного агентства, яке займається оформленням віз. Варто завжди пам’ятати: віза в Польщу — дуже серйозний документ і найменша ваша помилочка може позбавити вас його.

Агентства допоможуть отримати візу в Польщу в короткі терміни і дистанційно. Для цього вам потрібно буде всього лише відправити копії своїх документів в центр агентства.

Смотрите также

Программа Au-pair в Германии

Программа Au-pair в Германии

Программа Au-pair в Германии Программа Au-pair в Германии — путешествия, изучение иностранных языков и ценный опыт – …

avatar
  Подписаться  
Уведомление о
Олег
Гость
Олег

Добрий день відкривав візу в 2017 вже закінчилась чи можу зразу відкрити нову піврічну зі змінами

Евгений
Гость
Евгений

Подскажите у меня освящение с 07.05.2018 года в визовый центр назначено на 17.05.2018 сроки прибытия какие к работодателю? Или без проблем я могу ехать?

Оксана
Гость
Оксана

Здравствуйте. У меня дети учатся в школе в Польше, изменились ли приглашения в 2018 году для открытия виз детям. Спасибо.