lifecell +38(093)-726-52-35

MTS +38(066)-726-52-35

kyivstar +38(098)-786-79-18

Виза / Получение визы в Польшу не составляет особого труда
Получение визы в Польшу не составляет особого труда

Получение визы в Польшу. Оформление  польской шенгенской визы. Польская шенген виза, как ее оформить, какие документы необходимо собрать для шенген визы и в какие сроки можно уложиться? Стандартный пакет документов для шенгенской  шенген визы в Польшу.

Отримання візи в Польщу не складає особливих труднощів

З кожним роком кількість українців, які кошенят відвідати Польщу, зростає. Польща межує з Україною, тому отримати візу досить просто. Але все ж ця процедура має ряд особливостей.

Для відвідування Польщі потрібна шенгенська віза, але підійде і національна віза категорії D. Маючи шенгенську візу, ви зможете по ній з території Польщі відвідати і інші країни ЄС. Тривалість туристичної візи в Польщу може бути до 14 і 21 дня, візи категорії «D» — до 360 днів. Виза в Польшу

Перед тим, як подавати документи на отримання візи в Польщу слід записатися на прийом до Консульства, так як тут досить великі черги. Оформлення візи здійснюється протягом декількох днів, не забувайте про це при виборі дати записи. Після цього можна приступати до заповнення анкети. Анкета заповнюється на сайті консульства. Всі дані потрібно писати латинськими літерами. Час на заповнення анкети обмежена однією годиною. Получение визы в Польшу.

Для отримання візи в Польщу потрібно зібрати певний пакт документів. У нього входять роздрукована анкета, до якої потрібно приклеїти свою фотографію, проїзний документ і копія його першої сторінки, копії сторінок з попередніми шенгенськими візами, внутрішній паспорт і його копії, медична страховка, яка покриває 30 000 євро. Всі ці документи є обов’язковими для отримання візи. Ретельно перевірте правильність їх оформлення. Також вам можуть знадобитися довідка з місця роботи, виписки ваших банківських рахунків, підтвердження броні в готелі, копії проїзних квитків і так далі. Подача цих документів не обов’язкова, однак в Консульстві вас можуть попросити їх надати.

У призначений час ви повинні прибути в Консульство з усіма перерахованими документами. Консульства Польщі є в багатьох містах України. Тут ви оплачуєте консульський збір, який становить 35 євро. На чеку буде вказано день, коли ви зможете прийти за готовим паспортом з візою.

Якщо очевидних причин для відмови немає, то ви, швидше за все, отримаєте візу в Польщу. Якщо у вас виникли проблеми, можна звернутися прямо до консула. Отримувати візу повторно простіше, але все ж наявність шенгенської візи в паспорті не гарантує повторне її отримання. І навпаки, якщо ви отримаєте відмову, то в наступний раз оформити візу буде набагато складніше.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Страховка в Польшу по безвизу

4.8 / 5 ( 41 голос ) Страховка в Польшу по безвизу Выезжая за границу …

Подписаться
Уведомление о
guest
0 Комментарий
Inline Feedbacks
Посмотреть все комментарии