Домой / Виза / Получение польской визы
Получение польской визы

Получение польской визы. Оформление  польской шенгенской визы. Польская шенген виза, как ее оформить, какие документы необходимо собрать для шенген визы и в какие сроки можно уложиться? Стандартный пакет документов для шенгенской  шенген визы в Польшу.


Отримання польської візи

Для того щоб отримати польську візу, ви повинні зробити наступне:

Визначитися з вибором виду візи. Якщо ви збираєтеся провести в Польщі більшу частину часу, то варто звернути увагу на довгострокову або мультивізу. Це хороший варіант так само для тих, хто часто відвідує Польщу. А ось, якщо віза необхідна вам, наприклад, тільки на час канікул або на короткий термін для роботи, то вигідніше буде придбати звичайну візу.
Підготувати необхідні для вашої візи документи. Варто звернути увагу, що закордонний паспорт повинен бути дійсний після закінчення дії візи ще три місяці, а також в ньому має бути хоча б два порожніх листа для віз. Получение польской визы
За допомогою інтернету або в Пункті Прийому Візових анкет зареєструватися на певний час і дату для прийому. Громадяни, які їдуть до Польщі як представники України, і туристичні фірми, можуть не реєструватися, а домовлятися безпосередньо з Консульством Польщі в Україні або з польським урядом.
Принести документи до Пункту Прийому Візових анкет. Документи повинні розглянути протягом 6 днів. При більш детальному розгляді — не більше 30 днів.
Заплатити суму в гривнях або євро в банку знаходиться в Пункті Прийому Візових анкет або в іншому банку. Візовий збір збирається в гривнях або євро, а сервісний збір — в гривнях. Можливо, знадобитися заплатити за послуги банку.

Хто може отримати польську візу в Україні?

Громадяни України, які постійно проживають на території.
Іноземні громадяни, які легально проживають в Україні, і планує жити ще не менше 6 місяців після відвідин Польщі.

Особливості отримання польської візи.

Польська віза відкриває простори для подорожі по всьому шенгенськими країнами. Наприклад, якщо ви захочете відвідати після Польщі та Австрії, то вам вистачить всього однієї польської (шенгенської) візи для обох країн. Це універсальний засіб перетину кордону для туристів, які хочуть відвідати всі європейські країни, що входять в шенгенську співтовариство.

Правила користування польською візою.

Польська віза не дає гарантії того, що ви пройдете кордон. Опинитеся ви в країні чи ні, завжди вирішує прикордонна служба. Кількість поїздок по шенгенській візі не нормується, але від початку в’їзду в країни шенгенської співтовариство до виїзду повинно пройти не більше 90 днів.

Смотрите также

Программа Au-pair в Германии

Программа Au-pair в Германии

Программа Au-pair в Германии Программа Au-pair в Германии — путешествия, изучение иностранных языков и ценный опыт – …

avatar
  Подписаться  
Уведомление о