Домой / Виза / Польские рабочие визы

Польские рабочие визы

Польские рабочие визы. Сколько стоит оформление рабочей визы в Польшу, как ее получить, какие документы нужны при оформлении. Польская виза категории D. Трудоустройство в Польше (польская рабочая виза).

Польські робочі візи

Фінансова криза змусила багатьох наших співвітчизників шукати джерела заробітку в сусідніх країнах. Польща вже давно є одним з найкращих варіантів працевлаштування для українців з кількох причин. По-перше, менталітет жителів даного європейської держави схожий з нашим. По-друге, Польща зараз переживає економічний підйом, який вимагає додаткової робочої сили, а, відповідно, професіоналу можна завжди буде знайти добре оплачувану роботу.

Особливості працевлаштування в Польщі

Робоча віза в Польщу — єдиний спосіб легально працевлаштуватися в цій країні. Незаперечним плюсом цього дозвільного документа стане збільшений термін перебування на території Республіки. Спробуємо розглянути особливості та види польських трудових віз.
На який саме проміжок буде оформлена робоча віза в Польщу, буде залежати від виду запрошення, яке повинен вислати майбутній роботодавець. Польские рабочие визы

Види робочих віз

Робочі візи в Польщу відкриваються на основі різних типів запрошень. Спробуємо розібратися в особливостях цих документів. Піврічна віза
Даний дозвільний документ видається на основі запрошення — освядченія. А за ним на території Республіки можна перебувати 180 днів протягом півроку. Це дає хороші можливості для пошуку високооплачуваної роботи. Також розглянута віза дозволяє відвідувати країни Шенгенської зони і перебувати на їх території до 90 днів. Для отримання візи потрібно стандартний пакет документів.

Воєводська віза

Робоча віза в Польщу, отримана на основі запрошення від воєводи, передбачає знаходження на території Республіки протягом 360 днів. Основною перевагою воєводського запрошення є відсутність можливості відмовити у видачі візи. Це відбувається через підпорядкування консула воєводі. Саме тому зезволеніе — прямий «квиток», який дозволяє працювати в Польщі і отримувати високу заробітну плату протягом усього року.

Смотрите также

Приглашение на год от воеводы (Zezwolenie na prace)

Приглашение на год от воеводы Воеводское приглашение — это Zezwolenie na prace которое дает право …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *