Домой / Виза / Польская виза
Польская виза

Польская виза, как ее получить, какие документы необходимо собрать для визы и в какие сроки можно уложиться?   Как открыть визу в Польшу, а также с чем придется столкнуться при оформлении.  Шенгенская виза. Стандартный пакет документов для визы в Польшу.

Польська віза

Польська віза найдоступніша віза для оформлення серед інших країн Європейського союзу. Консульство Польщі дуже лояльно ставиться до громадян України, які бажають отримати польську візу. Для того що б відкрити візу в Польщу досить мати бажання отримати польську візу і мінімальний пакет документів, підготувати який не складе труднощів навіть людині не мав подібного досвіду. Для громадян України сьогодні доступні як основні види польських віз, таких як туристична віза, бізнес віза, робоча віза, так і зовсім нові для наших співвітчизників як, наприклад, шопінг віза. Польську візу може отримати будь-який бажаючий, має постійне місце роботи, реєстрацію постійну або тимчасову, але закінчується не пізніше 6 місяців до моменту завершення візи, закордонний паспорт в якому повинно бути не менше двох чистих сторінок для вклейки польської візи. Для зручності громадян України, які бажають оформити польську візу, посольство Республіки Польща, відкрило на території України, майже в кожному обласному центрі, візові центри, що істотно полегшує процес оформлення польської візи. Так тепер немає необхідності їздити на подачу до Києва, що загрожує додатковими витратами на поїздку, а можна подати документи безпосередньо за місцем проживання. Польская виза

Ще одне спрощення в процесі оформлення польської візи — це відсутність співбесіди, так як у візовому центрі немає візових офіцерів. Відбувається, по суті, формальна передача документів, при цьому час розгляду заяви про видачу польської візи залишається таким же, що і при подачі через консульський відділ.

Польська національна віза видається безкоштовно, тобто за нею відсутній консульський збір, за оформлення шенгенської польської візи, консульський збір складає 35 євро. Якщо Ви подаєте документи для відкриття польської візи вперше і самостійно, співробітники візового центру допоможуть і підкажуть Вам правильно заповнити анкету, перевірять наявність всіх документів для відкриття польської візи. Оформляючи польську візу не за місцем реєстрації (наприклад, Ви зареєстровані в Дніпропетровську, а працюєте в Києві), для успішної подачі документів необхідно буде додати довідку з місця роботи за останні 6 місяців. Для заявників, що подають документи до консульського округу регіону, в якому вони зареєстровані, така норма відсутня. Також важливий момент, подавати документи на отримання робочої національної візи можна тільки за місцем реєстрації. Що стосується шопінг візи в Польщу, вона поки доступна тільки для жителів Західних областей.

У зв’язку з останніми змінами в бік спрощення оформлення і отримання польської візи, громадянам України доступна віза в Польщу на 5 років. За статистикою польського посольства відсоток відмов у видачі віз коливається від 2 до 4% від усіх заявників на рік, що на тлі статистики німецького, італійського та голландського посольств (в середньому 30%) робить польську візу дуже привабливим засобом для багаторазових відвідувань Європи.

Смотрите также

Программа Au-pair в Германии

Программа Au-pair в Германии

Программа Au-pair в Германии Программа Au-pair в Германии — путешествия, изучение иностранных языков и ценный опыт – …

avatar
  Подписаться  
Уведомление о