Домой / Виза / Польская виза в чистый паспорт

Польская виза в чистый паспорт

Польская виза в чистый паспорт, оформление. Виза и работа в Польше. Польская шенген виза в чистый паспорт, как ее оформить, какие документы необходимо собрать для шенген визы и в какие сроки можно уложиться? Стандартный пакет документов для шенгенской  шенген визы в Польшу.

Польська віза в чистий паспорт

У 2007 році Польща долучилася до країн Шенгенського договору, що зробило країну більш зручною для відвідування. Для поїздки тепер потрібно або польська віза, або віза іншої держави, що входить в зону угоди. При цьому дотримується правило першого відвідування: спочатку потрібно в’їхати в державу, консульство якого надало вам візу. Якщо це не Польща, то країну можна перетнути лише транзитом. Польская виза в чистый паспорт

Документи, щоб пристрій запитував візи

Щоб пристрій запитував польської візи необхідно заповнити анкету, докласти кольорову фотографію певного розміру і закордонний паспорт. Він повинен мати хороший термін дійсності, не менше 3 місяців після закінчення дати візи. Якщо їдуть діти, то потрібно копія письмового дозволу батька, що залишається. Ділові поїздки здійснюються тільки на запрошення польських організацій. Туристам потрібно ваучер від турагенства, квитки туди і назад, для індивідуальних мандрівників потрібно також підтвердження оплати готелю.

Медична страховка і грошові кошти

Щоб отримати польську візу, також потрібна медична страховка на 30 тисяч євро і кошти. Сума повинна бути не менше 100 злотих на день. Якщо розмір валюти, що ввозиться перевищує 10 000 євро, необхідно заявити про це на митниці. Виза в Польшу

Види шенгенських віз

Існує кілька різновидів шенгенських, в тому числі і польських віз: віза А, що дає права перетинати країну тільки транзитом, віза У той же для транзитного переміщення в декількох країнах, але з правом перебування в них на період до 5 днів. Віза С може бути одноразова та багаторазова, видається туристам (01) або бізнесменам (04). Дозволяє перебування в країнах від 30 днів до 3 місяців в межах півроку. За візі D можна перебувати в шенгенській зоні терміном більше 3 місяців з правом транзитного проїзду через інші держави спільноти.

Отримання польської візи істотно полегшує як туристичні подорожі, так і ділові поїздки. Поставивши її один раз, можна відвідати велику кількість країн в межах Шенгенського союзу.

Смотрите также

Перечень документов, необходимых для работы в Польше

Перечень документов, необходимых для работы в Польше Собираясь на работу в страны Европейского союза, первым …

10 комментариев

 1. Доброго дня,скажіть будьласка я вичирпав усі 180 днів по візі,чи можу я одразу зайіхати по безвізу на 90 днів,чи мені потрібно чикати коридор 180 днів

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, можете їхати по безвізу на 90 днів зразу після закінчення візи.

 2. Доброго дня. Чи потрібна робоча віза для роботи в Польщі для українця, який має Карту поляка та біометричний паспорт ?

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, якщо Ві моєте карту поляка навіщо вам віза?

 3. Людмила

  Добрый день! Муж работает в Польше по полугодовой визе которая заканчивается 14.09.18, можно ли остаться в Польше еще на месяц — другой или желательно вернуться на Украину до 14.09.2018 года. Спасибо!

  • Константин - визовый специалист

   Здравствуйте, по окончанию визы нужно сразу выехать, потом по безвизу может сразу заехать, хоть в тот же день.

 4. Татьяна

  Как лучше дождаться приглашение и тогда оплатить визовый сбор? Или можно оплатить сейчас и ждать приглашение? Где узнать какая очередь на сегодняшний день? И как рассчитать сроки?

  • Константин - визовый специалист

   Можно сделать и так и так, в каком городе Вас интересует очередь?

 5. Приглашение на 92дня по национальной подала документы,на сколько мне откроют визу

  • Константин - визовый специалист

   Здравствуйте, визу откроют на 92 дня, если на момент подачи документов на визу приглашение еще не было действительно, т.е. его срок не шел.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *