Домой / Виза / Польская виза цена
Польская виза цена

Польская виза цена. Оформление визы. Польская шенген виза, цена, как ее оформить, какие документы необходимо собрать для шенген визы и в какие сроки можно уложиться? Стандартный пакет документов для шенгенской  шенген визы в Польшу.


Польська віза ціна

Як відомо, держава Польща входить в шенгенську зону. Тепер же польське посольство видає не просто польську візу, а шенгенську, з якої можливо відвідувати і інші європейські країни, що входять в цю зону. Виза в Польшу

Якщо ви не можете визначити країну вашого основного перебування, то подаєте документи на візу в посольство країни, через яку збираєтеся в’їжджати в Шенген ( «правило першого в’їзду»), але якщо ж ви точно вирішили в якій країні шенгенської зони будете проводити основний час, тоді віддаєте свої документи в посольство цієї держави ( «правило основного перебування»). Польская виза цена.

Отже, якщо Ви запланували поїздку в Польщу зі службовою або ж туристичною метою, Вам необхідно подати документи для того, щоб отримати візу (а саме короткочасну шенгенську візу). Ця короткочасна віза дасть вам право перебувати на території Польщі, а також на території країн Шенгену в період до 90 днів в півріччі. Якщо ви плануєте бути в Польщі довше ніж 90 днів, тоді необхідно подавати документи в посольство для отримання довгострокової польської візи. Згідно з угодою про спрощення віз між ЄС та Україною (ст.5), можливо заявляти про видачу багаторазової польської візи, яку часто називають мультівізой.Видается така польська віза терміном до 5 років.

Немає нічого надто складного в оформленні візи в посольстві. Зараз будь-який з громадян України може елементарно заповнити анкету і зареєструватися на сайті польського консульства. Там же, Ви можете побачити необхідний перелік документів, на обробку яких йде близько 6 діб.

З туристичною метою віза в Польщу Вам обійдеться в 200-250 євро за 14 днів і 280-320 євро за 21 день.За 180-360 днів робочої поїздки ви заплатите 250-450 євро, за 360 і більше-550 євро.

Але наявність польської візи це ще не все, що потрібно для відвідування цієї держави. Вам також знадобиться медична страховка (медична страховка не обов’язкова тільки особам, які перетинають Польщу транзитом). Крім поліса і візи, особистості, які в’їжджають до Польщі, обов’язково повинні мати при собі певні грошові кошти: 100zl (zl- польська грошова одиниця-злотий) на кожен день свого перебування (сума не менше 500zl, навіть якщо ви збираєтеся перебувати всього пару днів, сума близько 75 євро).

Смотрите также

Программа Au-pair в Германии

Программа Au-pair в Германии

Программа Au-pair в Германии Программа Au-pair в Германии — путешествия, изучение иностранных языков и ценный опыт – …

avatar
  Подписаться  
Уведомление о