Домой / Виза / Польская виза самостоятельно

Польская виза самостоятельно

Польская виза самостоятельно. Польская шенген виза, как ее оформить самостоятельно, какие документы необходимо собрать для шенген визы и в какие сроки можно уложиться? Стандартный пакет документов для шенгенской  шенген визы в Польшу.

Польська віза самостійно

Польща входить до складу Шенгену і для відвідування цієї країни потрібна шенгенська віза. Так як Україна близька сусідка Польщі і межує з нею на заході, число бажаючих побувати в Польщі українців стрімко зростає, відповідно зростають і питання про те, як оформити візу. Щоб отримати Польську візу самостоятельно, необхідно пройти ряд формальностей, а саме вказати мету візиту, перелік необхідних документів, справне оформлення необхідних документів та заповнення візової анкети. Також важливо записатися на співбесіду, відвідати Консульство для подачі і оформлення необхідної документації.

Отримавши шенгенську візу, можна подорожувати не тільки по території Польщі, але по всіх країнах, які входять в число Шенгенської угоди, їх приблизно двадцять шесть. Для українців доступні такі візи як: робоча віза категорії D; туристична; бізнес або службова віза. Якщо ж метою відвідування є тільки Польща, то можна оформити візу категорії «D». Це національна віза, розцінюється як робоча, але вона теж дозволяє перебувати в країнах Шенгенської угоди певний час. Такий вид візи повинні оформляти особи, які планують довге перебування на території Польщі.  Виза в Польшу

Потрібно врахувати, що якщо у вас оформлена робоча віза, то в’їзд повинен відбуватися саме через Польщу, інакше в подальшому відмовлять в отриманні будь-якого виду візи в це країну.

Документи необхідні для самостійного отримання Польської візи категорії «D»: паспорт з українським громадянством, разом з копією всіх сторінок, на яких є позначки; оригінал закордонного паспорта; кольорове фото, повинно бути на світлому тлі, розміром 3,5×4,5 см; ксерокопія ідентифікаційного коду.

Ціна такої візи становить близько 250€ і дає можливість працевлаштування в Польщі, можна перебувати на території довгий час безперервно, дає право на переміщення по зоні Шенгену певний час. Для отримання Польської візи самостійно, необхідно підготувати: страховий медичний поліс, взяти довідку з роботи, довідку з банку, в якому зазначено наявність достатньої суми для здійснення поїздки. Польську візу самостійно на Україні можна отримати в будь-якому Консульському окрузі. За всіх питаннях, можна звертатися до Консульського відділу Посольства Польщі в Києві.

Смотрите также

Как продлить шенген визу не выезжая из Польши

Как продлить шенген визу не выезжая из Польши

Продление Шенгенской и польской национальной визы без выезда из Польши Оформленная ранее виза имеет свои …