Домой / Виза / Польская виза — путь в Европу
Польская виза — путь в Европу

Польская виза — путь в Европу. Оформление  польской шенгенской визы. Польская шенген виза, как ее оформить, какие документы необходимо собрать для шенген визы и в какие сроки можно уложиться? Стандартный пакет документов для шенгенской  шенген визы в Польшу.

 Польська віза — шлях в Європу

Найпоширенішою помилкою всіх українських туристів є збір документів, а потім призначення їх дати. Це неправильний підхід, тому що вільних місць на необхідні дати може і не бути, і тоді доведеться додатково платити за терміновість розгляду справи — 35 євро.

Тому якщо вам необхідна польська віза, то спочатку потрібно вибрати час подачі документів.

Зайдіть на офіційний сайт консульства. На основній сторінці буде інформація про види шенгенських віз і перелік документів, потрібних для оформлення. Польская виза — путь в Европу

Важливо враховувати, що розгляд паперів займає п’ять робочих днів. Тому якщо ви виберете час подачі документів на понеділок, а літак у вас буде в п’ятницю вранці, можете не намагатися збирати валізу, так як до цього часу польська віза буде не готова.

Заповніть анкету, це потрібно робити після вибору часу. Внесіть на сайті свою інформацію, дату народження, мета відвідування Польщі, термін візи і так далі. Це звичайна анкета для отримання шенгенської візи.  Виза в Польшу

На заповнення анкети дається рівно півгодини. Цього вистачить не тільки для внесення даних, але і для декількох переглядів написаної інформації. Анкета обов’язково заповнюється латинськими літерами.

Коли ваша анкета буде зареєстрована, потрібно її роздрукувати.

Потім потрібно зібрати повний список документів.

Перелік документів, які потрібно надати в посольство:

1) Заповнена анкета;

2) Фотографія;

3) Копії сторінок закордонного паспорта з шенгенськими або польськими візами. Як і для іншої шенгенської візи, ви повинні надати один з основних документів — запрошення польської сторони. Коли ви будете отримувати польську візу, поставтеся до запрошення серйозно.

Ну а тепер саме час їхати в польське консульство. У Києві воно розташовується на вулиці Хмельницького 60. Час прийому документів становить 8:30 до 15:00. Не варто за години до відкриття приїжджати в консульство, так як людей все одно трохи, і здати документи ви зможете без проблем.

Смотрите также

Программа Au-pair в Германии

Программа Au-pair в Германии

Программа Au-pair в Германии Программа Au-pair в Германии — путешествия, изучение иностранных языков и ценный опыт – …

avatar
  Подписаться  
Уведомление о