lifecell +38(093)-726-52-35

MTS +38(066)-726-52-35

kyivstar +38(098)-786-79-18

Виза / Польская виза — легкий шенген
Польская виза — легкий шенген

Польская виза — легкий шенген. Оформление  польской шенгенской визы. Польская шенген виза, как ее оформить, какие документы необходимо собрать для шенген визы и в какие сроки можно уложиться? Стандартный пакет документов для шенгенской  шенген визы в Польшу.

Польська віза — легкий шенген

Польща входить в зону Шенгену, тому тим, хто зібрався відвідати її, обов’язково потрібна шенгенська польська віза. Крім цього, використовуючи польську візу, ви зможете відвідати всі країни Європейського Союзу.

Переваги

Польська віза оформляється не настільки складно, як в інші європейські країни, тому часто ті, хто бажають поїхати в будь-яку країну, що знаходиться на території Шенгенської зони, оформляють саме візу до Польщі, а потім, вже перетинаючи кордон, відправляються туди, куди їм потрібно. Польская виза
Таким чином, шенгенська віза в Користь має такі переваги:
• Просте оформлення
• Можливість відвідати всі країни Європейського Союзу.

Особливості

Польська віза має кілька особливостей, що виражається в її оформленні. Так, для її отримання вам необхідно пройти такі основні етапи:
• Запис на прийом в Польське консульство
• Збір необхідних документів
• Особистий візит в Польське консульство
Перш за все, варто визначитися з датою візиту до консульства, записатися в онлайн режимі або зателефонувати, і тільки потім приступати до збору документів.  Шенген віза
Що стосується документів, то тут найважливіше — надати підтвердження наявності фінансових засобів, і ви повернетеся назад в Україну. Для цього потрібно принести виписки з рахунків у банку або довідки з місця роботи. Платоспроможність також може підтверджуватися нотаріально завіреним спонсорським листом. Доказом стимулу до повернення можуть бути свідоцтва про шлюб, документи на нерухомість. Ще потрібно показати медичну страховку, копії квитків і довести бронь в готелі.

Правила використання

Коли вами буде отримана польська віза, ви можете спокійно відправлятися в зону Шенгену. При цьому обов’язково враховуйте, що перші відвідини Європи має починатися саме з Польщі, оскільки в інших країнах можуть зажадати доказ того, що ви приїхали туди саме з території Польщі.
В цілому ж віза в Польщу оформляється не складно, і це відмінний шанс отримати доступ до країн Євросоюзу.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Страховка в Польшу по безвизу

4.8 / 5 ( 41 голос ) Страховка в Польшу по безвизу Выезжая за границу …

Подписаться
Уведомление о
guest
0 Комментарий
Inline Feedbacks
Посмотреть все комментарии