Домой / Виза / Польская виза документы

Польская виза документы

Польская виза документы. Оформление  польской шенгенской визы. Польская шенген виза, как ее оформить, какие документы необходимо собрать для шенген визы и в какие сроки можно уложиться? Стандартный пакет документов для шенгенской  шенген визы в Польшу.

Польська віза документи

На сьогодні Польща є тією самою країною, яка складається в складі Шенгенської угоди, тому щоб сюди потрапити обов’язково потрібно мати польську візу. У даній статті ми розповімо про те, які необхідно приготувати документи, щоб її отримати. Для початку потрібно через інтернет зайти на сайт Польського консульства в Україні, і знайти розділ візової інформації, заповніть спеціальну візову анкету, яку потрібно заповнювати як англійськими, так латинськими друкованими буквами, питання читайте правильно, щоб не допустити різних помилок.  Польская виза документы.

Після того як анкета буде заповнена система автоматично призначить Вам дату для відвідування консульства. Потім анкету необхідно роздрукувати і наклейте сюди кольорову фотографію розміром 3×4. Сюди також потрібно прикріпити ряд документів: закордонний паспорт термін придатності якого ще не вийшов, довідка з місця робота, де вказана Ваша посада і заробітна плата за останні півроку, довідку завірте начальником, поставте штампом своєї організації або підприємства. Якщо з Вами виїжджає дитина, то потрібно зробити ксерокопію свідоцтва про народження і фотографію, а також необхідно у юриста запевнити дозвіл на вивезення дитини. Також коли будете оформляти польську візу не забудьте оформити страховий поліс, його краще оформляти у відомій крупній компанії. Після того як документи повністю будуть зібрані слід дочекатися свого дня, після чого віднесіть їх в консульство. Тут Вас попросять сплатити консульський збір у розмірі тридцяти п’яти євро, після чого Ваші всі документи будуть підлягати ретельної перевірки. Якщо все буде зроблено правильно, Вам зателефонують і запросять отримати польську візу. Тепер віза у Вас на руках можна сміливо відправлятися в цю чудову країну, по приїзду додому розкажіть своїм рідним і знайомим, які тільки позаздрять. Ми лише хочемо побажати Вам удачі і звичайно ж терпіння в отриманні польської візи.

Смотрите также

Перечень документов, необходимых для работы в Польше

Перечень документов, необходимых для работы в Польше Собираясь на работу в страны Европейского союза, первым …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *