Домой / Виза / Польская шенгенская виза
Польская шенгенская виза

Польская шенгенская виза, как ее оформить, какие документы необходимо собрать для шенген визы и в какие сроки можно уложиться?  Виза шенген  в Польшу для украинцев выдается на основании приглашения делового формата.  Как открыть шенгенскую визу в Польшу, а также с чем придется столкнуться при оформлении.  Шенгенская виза . Стандартный пакет документов для шенгенской визы в Польшу.

Польська шенгенська віза

У попередніх оглядах ми розглядали самостійне оформлення шенгенської візи. Сьогодні ми розглянемо процес оформлення шенгенської візи в Польщу за допомогою посередників, і спробуємо виявити переваги та недоліки. Польская шенгенская виза

Одним з важливих переваг посередників при оформленні шенгенської візи є накопичений досвід. Представник туристичного агентства з першого разу правильно заповнить Вам анкету, допоможе підготувати потрібні документи і оформити їх правильно. Вже минули ті часи, коли люди платили аванси, сьогодні усі послуги оплачуються виключно за фактом їх отримання.

Що пропонують сьогодні туристичні фірми займаються оформленням шенгенських віз !? — Запис в візовий центр, в узгоджений з Вами час, Готують підтвердження мети поїздки. вартість таких послуг коливається в районі 100 євро, якщо замовити тільки запрошення для візи воно обійдеться в 60 євро. Страховий поліс, консульський збір і послуги візового центру оплачуються Вами окремо. Такі платежі, при оформленні шенгенської візи, складають приблизно 65 євро. Важливий момент, при оформленні страховки Вам потрібно сказати страховому агенту, що Ви купуєте поліс для відкриття шенгенської візи, для того щоб в разі отримання відмови, страхова компанія повернула Вам ці гроші. По суті, вони страхують Вас від відмови у видачі шенгенської візи.

Як бачимо, при таких умовах Ви абсолютно нічим не ризикуєте, так як в разі невідкриття шенгенської візи, Ви зможете повернути свої гроші назад.

При сприятливому збігу обставин, Ви оплачуєте всі збори і тільки після отримання шенгенської візи, Ви розраховуєтесь з Вашим туристичним агентом. Виходячи з Вище написаного, ми бачимо, що вартість такої візи обійдеться приблизно в 165 євро. При самостійному оформленні, не маючи запрошення до Польщі, його потрібно буде замовляти у того ж посередника. Вартість запрошення 60 євро, але за запрошення для візи Ви платите теж за фактом, але вже не отримання візи, а за фактом отримання запрошення. До речі, перед тим як замовити запрошення для шенгенської візи, поцікавтеся, повернуть Вам гроші в разі виникнення проблем пов’язаних із запрошенням.

Порядний агент завжди піде назустріч клієнту! Як ми бачимо, різниця при самостійному оформленні візи і оформленні шенгенської візи через посередника становить всього 40 євро. Якщо Ви оформляєте шенгенську візу вперше, радимо Вам звернутися до компанії, яка на цьому спеціалізується. Як тільки Ви побачите процес зсередини, Ви будете упевнені і наступного разу зможете самостійно оформити шенгенську візу.

Смотрите также

Программа Au-pair в Германии

Программа Au-pair в Германии

Программа Au-pair в Германии Программа Au-pair в Германии — путешествия, изучение иностранных языков и ценный опыт – …

avatar
  Подписаться  
Уведомление о