lifecell +38(093)-726-52-35

MTS +38(066)-726-52-35

kyivstar +38(098)-786-79-18

Виза / Польская бизнес виза
Польская бизнес виза

Польская бизнес виза. Оформление польской бизнес визы. Польская бизнес виза, как ее оформить, какие документы необходимо собрать для бизнес визы и в какие сроки можно уложиться? Стандартный пакет документов для шенгенской  бизнес визы в Польшу.

Польська бізнес віза

З недавніх пір польська бізнес віза дає можливість не тільки їздити в ділові поїздки на територію Польщі. В даний час громадяни України, що мають легально отримані в консульствах польські бізнес візи багаторазового використання, можуть відвідувати і інші країни шенгенської зони, в тому числі і з туристичними цілями.

При цьому, однак, обмовляється, що туристичні цілі превалювати не повинні. Втім, при цьому правомірність або неправомірність використання виданої шенгенської бізнес візи з туристичною метою визначають безпосередньо прикордонники кожного шенгенської держави окремо. Польські прикордонники підходять до цього питання цілком лояльно, оскільки розуміють, що мати одночасно і бізнес, і туристичну візу не зовсім доцільно.  Польская бизнес виза

Процедура отримання бізнес візи не дуже сильно відрізняється від процедури отримання туристичної візи. Точно також потрібно відвідати офіційний сайт посольства Польщі, заповнити анкету і надати необхідну документацію. Оформлення за термінами займає від 7 до 11 днів. Що стосується термінів перебування, громадяни України можуть вибирати найбільш підходящий їм варіант польської бізнес візи. Термін при цьому може варіюватися від трьох місяців до одного року. Зрозуміло, вартість польської бізнес візи досить істотно варіюється в залежності від терміну.

Незважаючи на те, що процедура отримання шенгенської візи в Польщу спрощена до максимуму, настійно не рекомендується займатися її оформленням власними силами. Справа в тому, що навіть найменша помилка при заповненні анкети може привести до відмови, що, природно, ні для кого не бажано. А тому краще скористатися послугами фахівців, які володіють відповідним досвідом і зроблять все швидко, якісно і в заздалегідь обумовлені терміни.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Страховка в Польшу по безвизу

4.6 / 5 ( 22 голоса ) Страховка в Польшу по безвизу Выезжая за границу …

Подписаться
Уведомление о
guest
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments