Домой / Виза / Польща підтримує скасування шенгенських віз для громадян України
Польща підтримує скасування шенгенських віз для громадян України

Польща підтримує скасування шенгенських віз для громадян Украіни.

Підтримка скасування шенгенських віз для України. Польска влада активно підтримують скасування шенгенських віз для громадян України. Як проходить режим без віз для українців.

Про те, що польська влада активно підтримують скасування шенгенських віз для українських громадян, стало відомо в листопаді 2016 року, коли міністр закордонних справ Польщі Вітольд Ващиковський виступив з відповідною пропозицією на зустрічі європейських глав дипломатичних відомств в Брюсселі.

За інформацією польських і зарубіжних ЗМІ, отриманих з різних джерел в польському МЗС, варшавські дипломати залишилися при своїй думці щодо шенгенських віз і продовжать відстоювати стала офіційною позицію на міжнародному рівні.

Міністр праці та соціальної політики Республіки Польща Елжбета Рафальська в інтерв’ю одній з радіостанцій Лодзі заявила наступне:

«З 1 січня 2017 роки ми зрівняли зарплати іноземних і польських робітників. Тепер дискримінація в цій сфері усунена. У рамках євроінтеграції, до якої ми всі, без сумніву, прагнемо, логічним розвитком подій стала б відміна для громадян України візового режиму. Шенгенська віза для цієї країни повинна перестати бути заслоном «.

За даними різних аналітичних агентств, незважаючи на те, що шенгенська віза поки продовжує діяти щодо українців, більше 1,5 мільйонів чоловік в рік приїжджають працювати до Польщі з України. Це дуже серйозний трудовий ресурс, який позитивно впливає на економічний розвиток обох країн.

Шенгенські візи для українців стали предметом щоденних дискусій на самому верху владної піраміди в Польщі.

При цьому, загальна думка залишається позитивним. «Ми не збираємося затягувати цей процес. Шенгенська віза перестала бути необхідністю щодо громадян деяких східних держав. Наше тісний контакт з Україною в економічній сфері ні для кого не є секретом, так чому ми повинні» охолоджувати «це партнерство якимись безглуздими рамками? це питання вже піднімалося нашим МЗС, про що всім добре відомо «, — повідомила керівник Канцелярії прем’єр-міністра Польщі Беата Кемпа в розмові з кореспондентом одного варшавського друкованого видання.

Втім, варто пам’ятати, що скасування шенгенських віз не означає повної свободи дій для українців на території Польщі. Так, процес в’їзду буде значно полегшений, однак необхідність в зборі певного пакету документів все одно збережеться. Крім того, скасування віз не дозволить вільну роботу за наймом. Незважаючи на це, економічне співробітництво двох держав — Польщі та України однозначно буде сильно стимулюватися.

Серед країн-членів Європейського Союзу залишаються і противники скасування шенгенських віз для України.

Поінформовані джерела повідомляють, що це думка багато в чому поділяють французькі і німецькі представники. Чи буде розтоплений лід недовіри, стане відомо вже в найближчому майбутньому. Проте, польські політики сходяться в одному — Польська влада не буде чекати «найвищого дозволу» і почне діяти самостійно в найближчій перспективі.

Репортери Познанського телебачення провели опитування людей на тему: «Як ви ставитеся до безвізового режиму з Україною». Більшість висловилися в позитивному ключі.

Анджей Кричковський, офісний працівник: «Шенгенська віза для українців — це більмо на оці для здорової економіки. Чим швидше його виведуть, тим краще«.

Малина Вестуцкая, продавець: «Не бачу ніяких причин, щоб чинити перешкоди для українців. Разом ми будемо сильнішими».

Гавел Фрід, пожежник: «Я не сильно цікавлюся політикою, але впевнений, що шкоди від об’єднання людей і руйнування перешкод точно не буде».

Залишається сподіватися, що політична воля буде проявлена ​​і Польщу з Україною чекає швидке введення безвізового режиму.

Смотрите также

Программа Au-pair в Германии

Программа Au-pair в Германии

Программа Au-pair в Германии Программа Au-pair в Германии — путешествия, изучение иностранных языков и ценный опыт – …

avatar
  Подписаться  
Уведомление о