Домой / Виза / Польша: едем по делам
Польша: едем по делам

Польша: едем по делам. Оформление  польской шенгенской, бизнес, туристической и рабочей виз. Польская шенген виза, как ее оформить, какие документы необходимо собрать для шенген визы и в какие сроки можно уложиться? Стандартный пакет документов для шенгенской  шенген визы в Польшу.

Польща: їдемо у справах

Сьогодні громадяни Української держави можуть відвідати 70 держав не отримуючи заздалегідь ніяких віз. Це Аргентина, Мальдіви, країни СНД, Сейшели і т.д. Але серед них немає Польщі. Її відвідини є візовим; видача віз для різних випадків своя, як і візи. Сучасна Польща — найбільша східноєвропейська держава з 39-ти мільйонним населенням. В Євросоюзі з 2004 року.

Українським громадянам потрібно бізнес віза або шенгенська віза для перетину кордону і в’їзду в Польщу, тому що Польща підписала і ратифікувала Шенгенський договір. Володіння Польської візою дозволяє українцям відвідувати 25 країн, що входять в поле дії шенгенської зони, без митного огляду та додаткового візового контролю. Щоб стати володарем шенгенської візи для відвідин Польщі необхідний цілий ряд документів і обов’язкова особиста медична страховка.

Самостійна подача заяви на отримання візи має багато «підводних каменів», що неминуче призведе, в кращому випадку, до збільшення термінів отримання. Задовольнити всі вимоги польської влади — непросто. Краще звернутися в спеціальне агентство, де за певну винагороду допоможуть оформити в польському посольстві бізнес віза або шенгенська віза. Виза в Польшу

У пакет документів для отримання віз входять:

оригінал закордонного паспорта;
дві фотографії 3,5х4,5;
копії першої, другої та одинадцятої сторінок українського паспорта;
консульський грошовий збір в 35 євро.

Причому фотографії повинні мати більше 80% білого фону і не перевищувати місячний період зйомки.

Оформлення будь-візи в Польщу обмежується 14 робочими днями, в особливих випадках можливе термінове повне оформлення документів за три робочих дні. Вартість польських віз, в т. Ч. Бізнес віза типу С, зазвичай залежить від: термінів перебування і типу візи. Найбільш затребувані візи в Польщу: робоча віза тип D, туристична віза та ділова (бізнес) віза.

Варто враховувати, що надання в посольство Польщі завідомо неправдивої інформації веде до припинення всіх дій і діловодства щодо обманщика. Раніше отримана бізнес віза може бути анульована. На додаток хочеться відзначити, що жителі західних кіл України можуть

Смотрите также

Как продлить шенген визу не выезжая из Польши

Как продлить шенген визу не выезжая из Польши

Продление Шенгенской и польской национальной визы без выезда из Польши Как продлить шенген визу — …