Домой / Виза / Польша: едем по делам
Польша: едем по делам

Польша: едем по делам. Оформление  польской шенгенской, бизнес, туристической и рабочей виз. Польская шенген виза, как ее оформить, какие документы необходимо собрать для шенген визы и в какие сроки можно уложиться? Стандартный пакет документов для шенгенской  шенген визы в Польшу.

Польща: їдемо у справах

Сьогодні громадяни Української держави можуть відвідати 70 держав не отримуючи заздалегідь ніяких віз. Це Аргентина, Мальдіви, країни СНД, Сейшели і т.д. Але серед них немає Польщі. Її відвідини є візовим; видача віз для різних випадків своя, як і візи. Сучасна Польща — найбільша східноєвропейська держава з 39-ти мільйонним населенням. В Євросоюзі з 2004 року.

Українським громадянам потрібно бізнес віза або шенгенська віза для перетину кордону і в’їзду в Польщу, тому що Польща підписала і ратифікувала Шенгенський договір. Володіння Польської візою дозволяє українцям відвідувати 25 країн, що входять в поле дії шенгенської зони, без митного огляду та додаткового візового контролю. Щоб стати володарем шенгенської візи для відвідин Польщі необхідний цілий ряд документів і обов’язкова особиста медична страховка.

Самостійна подача заяви на отримання візи має багато «підводних каменів», що неминуче призведе, в кращому випадку, до збільшення термінів отримання. Задовольнити всі вимоги польської влади — непросто. Краще звернутися в спеціальне агентство, де за певну винагороду допоможуть оформити в польському посольстві бізнес віза або шенгенська віза. Виза в Польшу

У пакет документів для отримання віз входять:

оригінал закордонного паспорта;
дві фотографії 3,5х4,5;
копії першої, другої та одинадцятої сторінок українського паспорта;
консульський грошовий збір в 35 євро.

Причому фотографії повинні мати більше 80% білого фону і не перевищувати місячний період зйомки.

Оформлення будь-візи в Польщу обмежується 14 робочими днями, в особливих випадках можливе термінове повне оформлення документів за три робочих дні. Вартість польських віз, в т. Ч. Бізнес віза типу С, зазвичай залежить від: термінів перебування і типу візи. Найбільш затребувані візи в Польщу: робоча віза тип D, туристична віза та ділова (бізнес) віза.

Варто враховувати, що надання в посольство Польщі завідомо неправдивої інформації веде до припинення всіх дій і діловодства щодо обманщика. Раніше отримана бізнес віза може бути анульована. На додаток хочеться відзначити, що жителі західних кіл України можуть

Смотрите также

Программа Au-pair в Германии

Программа Au-pair в Германии

Программа Au-pair в Германии Программа Au-pair в Германии — путешествия, изучение иностранных языков и ценный опыт – …

avatar
  Подписаться  
Уведомление о