Домой / Виза / Полная инструкция по оформлению бизнес визы в Польшу.

Полная инструкция по оформлению бизнес визы в Польшу.

Полная инструкция по оформлению бизнес визы в Польшу. Польская бизнес виза, как ее правильно оформить , какие документы необходимо собрать для бизнес визы и в какие сроки можно уложиться?  Как правильно открыть шенгенскую бизнес визу в Польшу, а также с чем придется столкнуться при оформлении.

Повна інструкція з оформлення бізнес візи в Польщу.

Зібравши всі накопичені мною знання, я вирішила скласти повну інструкцію з оформлення бізнес візи в Польщу. Інструкція складена у вигляді Питання-Відповіді для максимального сприйняття. Тож почнемо.
Питання: З чого слід почати оформлення шенгенської бізнес візи в Польщу?
Відповідь: Оформлення бізнес візи в Польщу слід почати з визначення термінів запланованої поїздки, і розраховувати, що Ви не зможете оформити шенгенську бізнес візу за один день. Мінімум два тижні повинні бути в запасі. Полная инструкция по оформлению бизнес визы в Польшу
Далі слід вибрати надійного партнера в Польщі і отримати від цього підприємства запрошення для бізнес візи в Польщу. Від цього документа залежить результат усього оформлення, тому партнерів вибирайте уважно. Також врахуйте те, що запрошення для бізнес візи в Польщу повинно бути оригінальним, а для того,
щоб доставити його в Україну буде потрібно 5-6 днів. Факс в Консульстві Республіки Польща не приймається.
Питання: Запрошення для бізнес візи в Польщу замовили. Які наступні дії?
Відповідь: Далі слід зробити запис на подачу документів для шенгенської бізнес візи. Робити це слід заздалегідь,
так як бажаючих отримати бізнес візу багато і може не виявитися вільних дат. Здійснити запис можна он-лайн на сайті візового центру, або зателефонувавши за номером колл-центру, який можна дізнатися на тому ж сайті.
Питання: З датою розібралися, але ж для оформлення шенгенської бізнес візи в Польщу потрібно не тільки запрошення. Що далі?
Відповідь: Все вірно. Для бізнес візи в Польщу важливо скласти повний пакет документів. У цей пакет входять наступні документи:
• запрошення для бізнес візи в Польщу
• анкета для шенгенської візи (заповнена англійською, польською або трансліті)
• страховка, що покриває весь період перебування
• закордонний паспорт, дійсний не менше 3
х місяців після завершення дії візи
• внутрішній паспорт
• фото 3,5х4,5 80% обличчя на білому фоні (важливо!)
• довідка з місця роботи, якщо подаєте документи не за місцем реєстрації
Анкету можна завантажити на офіційному сайті візового центру при консульстві Республіки Польща.
Питання: Як я розумію,
приклади заповненого бланку для шенгенської бізнес візи в Польщу можна знайти в інтернеті. З паспортами і фото все ясно, а що з довідкою з місця роботи?
Відповідь: Щодо анкети все вірно, в інтернеті є приклади щодо заповнення. Якщо не знайшли, звертайтеся до нас за консультацією. А довідка з місця роботи,
повинна бути оформлена на фірмовому бланку підприємства і мати мокру печатку і підпис директора. Але запитується ця довідка лише в тому випадку, якщо Ви подаєте документи для шенгенської бізнес візи в Польщу за адресою місця роботи, а не прописки.
Питання: А страховку де взяти?
Відповідь: Страховку для оформлення бізнес візи в Польщу можна купити в будь-який, акредитованої польським Консульством, страхової компанії. Головна умова таке, що страховка повинна бути дійсна на всій території Європи і мати 30 000 євро загального покриття та 6 000 гривень у разі нещасного випадку.
Питання: І зібравши всі ці документи,
потрібно віднести їх до візового центру?
Відповідь: Так, саме. Також у візовому центрі при оформленні шенгенської бізнес візи в Польщу потрібно оплатити в касі 20 євро за послуги візового центру і 35 євро — консульський збір.
Питання: І що, це все?
Відповідь: Так! залишилося тільки прийти в візовий центр ще раз, але вже за візою. Як Ви бачите, все дуже просто.
Головне розібратися. Успіхів!

Смотрите также

Как продлить шенген визу не выезжая из Польши

Как продлить шенген визу не выезжая из Польши

Продление Шенгенской и польской национальной визы без выезда из Польши Оформленная ранее виза имеет свои …