lifecell +38(093)-726-52-35

MTS +38(066)-726-52-35

kyivstar +38(098)-786-79-18

Виза / Полная инструкция по оформлению бизнес визы в Польшу.
Полная инструкция по оформлению бизнес визы в Польшу.

Полная инструкция по оформлению бизнес визы в Польшу. Польская бизнес виза, как ее правильно оформить , какие документы необходимо собрать для бизнес визы и в какие сроки можно уложиться?  Как правильно открыть шенгенскую бизнес визу в Польшу, а также с чем придется столкнуться при оформлении.

Повна інструкція з оформлення бізнес візи в Польщу.

Зібравши всі накопичені мною знання, я вирішила скласти повну інструкцію з оформлення бізнес візи в Польщу. Інструкція складена у вигляді Питання-Відповіді для максимального сприйняття. Тож почнемо.
Питання: З чого слід почати оформлення шенгенської бізнес візи в Польщу?
Відповідь: Оформлення бізнес візи в Польщу слід почати з визначення термінів запланованої поїздки, і розраховувати, що Ви не зможете оформити шенгенську бізнес візу за один день. Мінімум два тижні повинні бути в запасі. Полная инструкция по оформлению бизнес визы в Польшу
Далі слід вибрати надійного партнера в Польщі і отримати від цього підприємства запрошення для бізнес візи в Польщу. Від цього документа залежить результат усього оформлення, тому партнерів вибирайте уважно. Також врахуйте те, що запрошення для бізнес візи в Польщу повинно бути оригінальним, а для того,
щоб доставити його в Україну буде потрібно 5-6 днів. Факс в Консульстві Республіки Польща не приймається.
Питання: Запрошення для бізнес візи в Польщу замовили. Які наступні дії?
Відповідь: Далі слід зробити запис на подачу документів для шенгенської бізнес візи. Робити це слід заздалегідь,
так як бажаючих отримати бізнес візу багато і може не виявитися вільних дат. Здійснити запис можна он-лайн на сайті візового центру, або зателефонувавши за номером колл-центру, який можна дізнатися на тому ж сайті.
Питання: З датою розібралися, але ж для оформлення шенгенської бізнес візи в Польщу потрібно не тільки запрошення. Що далі?
Відповідь: Все вірно. Для бізнес візи в Польщу важливо скласти повний пакет документів. У цей пакет входять наступні документи:
• запрошення для бізнес візи в Польщу
• анкета для шенгенської візи (заповнена англійською, польською або трансліті)
• страховка, що покриває весь період перебування
• закордонний паспорт, дійсний не менше 3
х місяців після завершення дії візи
• внутрішній паспорт
• фото 3,5х4,5 80% обличчя на білому фоні (важливо!)
• довідка з місця роботи, якщо подаєте документи не за місцем реєстрації
Анкету можна завантажити на офіційному сайті візового центру при консульстві Республіки Польща.
Питання: Як я розумію,
приклади заповненого бланку для шенгенської бізнес візи в Польщу можна знайти в інтернеті. З паспортами і фото все ясно, а що з довідкою з місця роботи?
Відповідь: Щодо анкети все вірно, в інтернеті є приклади щодо заповнення. Якщо не знайшли, звертайтеся до нас за консультацією. А довідка з місця роботи,
повинна бути оформлена на фірмовому бланку підприємства і мати мокру печатку і підпис директора. Але запитується ця довідка лише в тому випадку, якщо Ви подаєте документи для шенгенської бізнес візи в Польщу за адресою місця роботи, а не прописки.
Питання: А страховку де взяти?
Відповідь: Страховку для оформлення бізнес візи в Польщу можна купити в будь-який, акредитованої польським Консульством, страхової компанії. Головна умова таке, що страховка повинна бути дійсна на всій території Європи і мати 30 000 євро загального покриття та 6 000 гривень у разі нещасного випадку.
Питання: І зібравши всі ці документи,
потрібно віднести їх до візового центру?
Відповідь: Так, саме. Також у візовому центрі при оформленні шенгенської бізнес візи в Польщу потрібно оплатити в касі 20 євро за послуги візового центру і 35 євро — консульський збір.
Питання: І що, це все?
Відповідь: Так! залишилося тільки прийти в візовий центр ще раз, але вже за візою. Як Ви бачите, все дуже просто.
Головне розібратися. Успіхів!

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Страховка в Польшу по безвизу

4.8 / 5 ( 41 голос ) Страховка в Польшу по безвизу Выезжая за границу …

Подписаться
Уведомление о
guest
0 Комментарий
Inline Feedbacks
Посмотреть все комментарии