Домой / Виза / Перечень документов для оформления бизнес визы
Перечень документов для оформления бизнес визы

Перечень документов для оформления бизнес визы. Необходимые документы для оформления бизнес визы.  Оформление полного пакета документовдля бизнес визы в Польшу для россиян и украинцев. Сроки оформления визы.

Перелік документів для оформлення бізнес візи

Відмінність бізнес візи від звичайної полягає в тому, що її отримують ті громадяни, візит яких в країну викликаний діловими цілями, оформляється віза на запрошення компанії — партнера. Наявність даного документа в польському напрямку дозволяє підприємцю перебувати в межах Польщі обмежений час, що не влаштовуючись на роботу. Однак вона не дає можливості вчитися і працювати на території Польщі.
переваги оформлення
Можна отримати одноразову, дворазову, багаторазову шенгенську польську візу. Одноразова віза передбачає відвідування в певний час Польщі як країни, що надала візу. Дворазові візи розраховані на подвійне відвідування Польщі в проміжок часу, який вказаний. Багаторазові (мультивізи) бізнес візи стануть ідеальним варіантом для тих підприємців, які часто їздять на ділові переговори, відвідують виробництво. Мультивіза має деякі обмеження — перебування не більш 90 днів за півроку.
Перелік документів, необхідних для оформлення бізнес візи
У кожної країни шенгенської зони є свої певні вимоги до тих документів, які потрібні для отримання бізнес візи, але є і загальні документи.  Документы для оформления бизнес визы
— запрошення від партнера, що працює на території Польщі;
— довідка з фінансової установи (банку), яка підтверджує матеріальну забезпеченість;
— документи вашої компанії, довідка, що підтверджує ваше місце роботи;
— довідка про оформлення медичної страховки;
— копія довідки про бронювання готелю в Польщі;
— заповнена анкета для оформлення візи. Перечень документов для оформления бизнес визы
Для уникнення непорозумінь, пов’язаних з неправильним оформленням довідок, відсутністю будь-яких підтверджуючих документів для візи, звертайтеся в компанії, що займаються оформленням бізнес шенгену в такі країни як Польща. Самостійна підготовка документів часто приносить неприємні «сюрпризи», ви ризикуєте втратити дорогоцінний час і грошові ресурси.

Смотрите также

Программа Au-pair в Германии

Программа Au-pair в Германии

Программа Au-pair в Германии Программа Au-pair в Германии — путешествия, изучение иностранных языков и ценный опыт – …

avatar
  Подписаться  
Уведомление о