Домой / Виза / Париж

Париж

Париж: отдых, экскурсии, достопримечательности Парижа, кухня и шоппинг в Париже, отзывы и фото туристов. Туризм в Париж. Самые крутые достопримечательности Парижа. Куда стоит сходить,  и что нужно знать когда едешь в Париж? Туристическая  виза для путешествий. Путеводитель по Париже!

Париж

Париж! Побачити це місто і … закохатися в нього назавжди! Всім відомо, що Париж є столицею Франції. Населення його — два з половиною мільйона жителів, які обожнюють своє місто. Це головний економічний, політичний і культурний центр всієї Франції. Саме Париж є світовою столицею моди і гастрономічним центром Франції, адже тут зібрані всі кухні світу — справжній рай для гурмана. Для відвідування Франції згідно міжнародного законодавства досить шенгенської візи в Польщу.
Отже, з чого почати огляд? Відповідь, я думаю, ви знаєте самі. Звичайно ж, з Ейфелевої вежі. Це одне з найбільш впізнаваних споруд в світі. Ейфелева вежа дарує не тільки можливість споглядати її красу, а й оцінити приголомшливий вид, який відкривається з оглядових майданчиків вежі. Але на Ейфелеву вежу піднімайтеся пізно ввечері: черги майже не буде, а відчуття — просто непередавані!
Далі можна пройтися по знаменитим Єлисейських полях, купивши смажених каштанів в газетному мішечку, і наспівуючи про себе «O, Champs-Elysees», дійти до Тріумфальної Арки і отримати насолоду від її оздобленням. Так непомітно можна дістатися до яскравого прикладу готичної архітектури — Собору паризької Богоматері. Це архітектурне диво будувалося майже два століття, щоб якомога точніше і натуральніше зобразити все фантазійні задуми архітектора. Затьмарити зовнішнє оздоблення Нотр-Дам-де-Парі може тільки його інтерьер. Виза в Польшу Львов
Обов’язково слід відвідати Версальський палац, щоб відчути практично на дотик ту епоху, коли в палаці жили королі. Пройтися по садам Версаля, гуляючи по яким ви ніколи не втомитеся. Відпочивши душею, можна погодувати свій мозок і відвідати Музей Лувр. У цей музеї зібрані всі найвідоміші твори мистецтва, сотні картин, скульптур, експозицій, безсумнівно, заслуговують на увагу кожного туриста. Але вам не вистачить і тижня, щоб оглянути всі шедеври, які представлені в Луврі.
І наостанок, не завадило б відчути себе дитиною і відправиться в казку — Діснейленд! Всього сорок хвилин на електричці, і ви опинитеся в оточенні своїх улюблених казкових героїв.

Смотрите также

Как продлить шенген визу не выезжая из Польши

Как продлить шенген визу не выезжая из Польши

Продление Шенгенской и польской национальной визы без выезда из Польши Оформленная ранее виза имеет свои …