Домой / Виза / Открываем визу в Польшу
Открываем визу в Польшу

Оформление  польской шенгенской визы. Польская шенген виза, как ее оформить, какие документы необходимо собрать для шенген визы и в какие сроки можно уложиться? Стандартный пакет документов для шенгенской  шенген визы в Польшу.

Відкриваємо візу до Польщі

Доброго дня всім відвідувачам і читачам нашого сайту! Багато з нас відправляються у відпустку в якусь цікаву країну, подивитися визначні пам’ятки, відпочити, або просто приємно провести час. Деякі часто подорожують по роботі. Звичайно основна мета і основна часу у цих поїздок дуже відрізняються. Але є початковим етапом, до якого входить все подання та оформлення різних документів, у цих поїздок практично нічим не відрізняється. І сьогодні мені хотілося б дати кілька порад читачам, які найближчим часом відправляться до Польщі. Точніше, з цієї статті ви дізнаєтеся про основні кроки з відкриття візи в Польщу. Виза в Польшу.
Зазвичай, багато виділяють п’ять основних дій з отримання візи.
Для початку, як би це безглуздо не звучало, ви повинні визначитися з точною датою подачі документів на отримання візи. Справа в тому, що якщо ви спочатку подасте документи, то ви можете не встигнути до терміну поїздки, і з цієї причини вам потрібно буде просити про терміновий розгляд документів, а це по-перше буде вам коштувати 30-40 євро, а так само, вам можуть відмовити в розгляді з деяких причин. Так що, раджу вам, щоб уникнути проблем спочатку призначити точну дату подачі документів.
Другим кроком зазвичай вважається заповнення анкети. Якщо ви робите це в інтернеті, то після її заповнення ви повинні її зареєструвати і роздрукувати. Анкета досить об’ємна, але нітрохи не складна. Всі інтернет анкети заповнюються на латинській мові. Час на заповнення анкети обмежується однією годиною. Так що раджу робити вам все швидко, але не втрачаючи при цьому уваги. Так, і перед відправкою документів, не забудьте все ретельно перевірити.
Після всього цього, звичайно починається основний етап — складання всіх потрібних документів. Список необхідних документів не малий, і його ви можете переглянути на сайті консульства Польщі. Та й головне, що робити категорично заборонено — подавати підроблені документи, що в наш час часто відбувається.
Четвертим кроком зазвичай вважається подача всіх зібраних документів в консульство. У певний, призначений час ви зобов’язані будете з’явитися в консульство Польщі із зібраним пакетом документів. Там ви повинні будете здати документи, оплатити консульський збір у розмірі 35 євро, і отримати чек з датою, коли ви повинні будете з’явитися за паспортом.
Ну і п’ятим, завершальним кроком, вважається отримання паспорта і візи. Якщо ви все зробили правильно, то ніяких проблем з отриманням у вас виникнути не повинно!
Сподіваюся стаття буде вам корисна і цікава! Успіхів!

Смотрите также

Программа Au-pair в Германии

Программа Au-pair в Германии

Программа Au-pair в Германии Программа Au-pair в Германии — путешествия, изучение иностранных языков и ценный опыт – …

avatar
  Подписаться  
Уведомление о