lifecell +38(093)-726-52-35

MTS +38(066)-726-52-35

kyivstar +38(098)-786-79-18

Виза / Открыть рабочую визу в Сумах
Открыть рабочую визу в Сумах

Открыть рабочую визу в Сумах. Полный перечь необходимых документов для оформления рабочей визы в Сумах. Рабочая виза в Польшу: Национальная виза типа D. Рабочая виза в Польшу является одним из обязательных документов

Відкрити робочу візу в Сумах.

На даний момент серед величезної кількості людей нашої країни у велику затребуваність набирає робота за кордоном, через що підвищився попит на швидке оформлення трудової візи. За даними статистики найпопулярнішою робочою візою є саме віза в Польщу. Така робоча віза надає можливість перебувати на території Польської держави в перебігу 180 днів. Або по 3 місяці в півріччі, на протязі всього року. Плюс до всього кожна людина може перебувати до 3 місяців в країнах Шенгену, але без працевлаштування. Як показує досвід, фіксація числа днів, які людина провела на території країн Шенгену, відсутня. Открыть рабочую визу в Сумах

Польська робоча віза має величезну затребуваність серед жителів Української держави, а особливо, в Сумській області. Це обумовлено легким оформленням кожного документа, прийнятною вартістю, і відсутністю ключових вимогливих нормативів до людей. Плюс до всього, зовсім необов’язково знати польську мову. У місті Суми заповнити анкету допоможе фахівець візового центру.

Така робоча віза, надає можливість легко припиняти територію Шенгену, перебувати в державах Європейського Союзу, але ось працювати можна буде виключно в Польщі.

Щоб отримати такий документа, як робоча віза, потрібно:

— Трудове запрошення від польського підприємства;
— Оформити страховку на весь час перебування;
— Вірно заповнені анкетні дані;
— Реєстрація на території візового центру;
— 2 фото.
Документація на оформлення трудової візи в Польську державу подається в візовий центр, який знаходиться в місті Суми. Доступ до візового центру відкритий кожному. При подачі документів на оформлення трудової візи в Польщу спочатку потрібно заплатити послуги фахівців, які працюють у візовому центрі. У місті Суми все проходить ідентично, як і в інших областях. При собі однозначно повинен бути документ, що засвідчує особу і закордонний паспорт, а також повідомити позначення типу візи, на яку будуть подаватися документи. Ціна на послуги візового центру зараз становить 355 грн.

Анкету необхідно заповнювати тільки а польською мовою. В анкету вноситься інформація про громадянина країни, який збирається за кордон, а так само відомості про польському підприємстві. Будь-яких проблем щодо заповнення анкетних даних немає, особливо якщо людина має пізнання в польській мові. Якщо ж ця навичка відсутня, то можна просто звернутися до фахівців відомства. За невелику винагороду кожен клієнт візового центру в місті Суми отримає чудово заполонений документ.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Страховка в Польшу по безвизу

4.8 / 5 ( 41 голос ) Страховка в Польшу по безвизу Выезжая за границу …

Подписаться
Уведомление о
guest
0 Комментарий
Inline Feedbacks
Посмотреть все комментарии