Домой / Виза / Открыть рабочую визу в Николаеве
Открыть рабочую визу в Николаеве

Открыть рабочую визу в Николаеве. Рабочие и шенген ВИЗЫ в Польшу. Как получить рабочую визу в Николаеве. Необходимые  документы для оформления  рабочей визы в Польшу. Этапы оформления рабочей  визы в Польшу в Николаеве. Подготовка документов для оформления визы в Польшу.

Відкрити робочу візу в Миколаєві.

Робоча віза в Польщу — це хороший вихід тим, хто не може влаштуватися за фахом на Батьківщині. Миколаїв — мале місто, до того ж рівень оплати тут залишає бажати кращого. Поляки почали вітати іноземну робочу силу тоді, коли громадяни країни масово роз’їхалися по Євросоюзу в пошуках найбільш вигідних умов роботи. Це дало шанс нашим співвітчизникам на отримання прибутку.

Чому Польща?

Ця країна надає найкраще співвідношення оплати до якості праці. Один злотий ви можете обміняти на 6,81 гривні, а заробіток за годину становить від 48 гривень, що значно більше, ніж на Батьківщині. Робоча віза класу D оформляється в Миколаєві терміном на 90 днів, а продовжувати її можна на закордонній території. Крім права працювати в Польщі, вона дає можливість на відвідування всіх країн Євросоюзу, також ви можете виїхати в республіки, які підписали Шенген, але тільки на 14 днів.  Рабочая виза в Николаеве.

Переваги робочої візи

1. Дає право проживати в Польщі і працювати за кордоном абсолютно легально.
2. Для отримання потрібен невеликий пакет паперів: закордонний паспорт, страховка, заповнена анкета, дві фотографії 3,5х4,5, а також запрошення на робоче місце з польської сторони.
3. Після досягнення однорічного стажу роботи, ви можете влаштуватися на більш представницьку посаду. При цьому у вас повинні бути рецензії від минулого роботодавця.
4. Оформлення робочої візи даного класу недорого коштує — близько 19 євро, що в рази менше, ніж в інші країни Європи або США.
5. Для отримання права праці на території Польщі не обов’язково знати державну мову — в країні проживає багато українців, в тому числі і з Миколаєва. Открыть рабочую визу в Николаеве
6. Записатися на прийом до візового центру можна за допомогою реєстрації через інтернет або по телефону, що економить час здобувача.
Термін вахти і місце проживання необхідно заздалегідь обговорити з роботодавцем. Повторна віза видається на рік і може триватимуть постійно, але якщо ви будете працювати погано, то вас швидко повернуть додому без права в’їзду в Польщу.

Смотрите также

Программа Au-pair в Германии

Программа Au-pair в Германии

Программа Au-pair в Германии Программа Au-pair в Германии — путешествия, изучение иностранных языков и ценный опыт – …

avatar
  Подписаться  
Уведомление о