lifecell +38(093)-726-52-35

MTS +38(066)-726-52-35

kyivstar +38(098)-786-79-18

Виза / Особенности рабочей визы в Польшу
Особенности рабочей визы в Польшу

Особенности рабочей визы в Польшу. Как оформить рабочую визу особенности? Запись, регистрация, назначить дату подачи документов в визовый центр и консульство. Работа в Польше.  Как получить рабочую  визу в Польшу особенности? Необходимые документы для получения рабочей визы.

Особливості робочої візи в Польщу

Багато хто з наших співвітчизників змушені шукати заробіток в найближчих сусідніх країнах. Однією, з яких і є Польща, але так як вона входить до складу ЄС і знаходиться на території Шенген, то для в’їзду в неї буде потрібно отримати спеціальний дозвіл — візу.

Якщо поїздка має перед собою мету дозволу бізнес завдань або постійний заробіток за кордоном, тоді оптимальним варіантом буде оформити не звичайну мульти візу, а робочу візу в Польщу. Такий пропуск є національним і відноситься до типу D.

Робоча віза в Польщу зі своїми «плюсами»

Найважливіша перевага для тих, хто хоче заробити в цій країні — Ви можете перебувати в Польщі не 90 днів з півроку, а 180. В інші країни ЄС Ви можете в’їжджати на термін до 90 днів з 180, раніше цей період обмежувався 5 днями. Рабочая виза в Польшу.

Робочою візою до Польщі вигідно користуватися тим, хто збирається перебувати в країні більше 90 днів, тому вона вважається зручніше бізнес візи.

Коли термін дії дозволу типу D закінчиться, Ви зможете зібрати всі документи на отримання візи терміном на 1 рік. Другим варіантом Ваших дій в такому випадку буде — подання необхідних паперів на отримання виду на проживання в Європі на 1 рік (вид на проживання потрібно почати відкривати ще до того, як закінчиться період роботи візи типу D). Особенности рабочей визы в Польшу

Особливості дії візи:

— робоча віза ставиться навіть в паспорт без попередніх подібних оцінок,

— на оформлення піде близько тижня,

— вартість дозволу потрібно буде оплатити повністю наперед,

— всі документи заявник зобов’язаний сам надати в посольстві,

— візу видає безпосередньо сама Польща.

Основні правила використання робочої візи в Польщі:

першій перетинається кордон країни, в посольстві якої була отримана віза;
оформляйте візу в посольстві тієї країни, де проведете максимум часу;
невиїзд є жорстким правопорушенням;
віза може бути одноразова або багаторазова;
національна віза видається тоді, коли візит наноситься лише до цієї держави;
перелік документів на будь-яку візу однаковий.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Страховка в Польшу по безвизу

4.8 / 5 ( 41 голос ) Страховка в Польшу по безвизу Выезжая за границу …

Подписаться
Уведомление о
guest
0 Комментарий
Inline Feedbacks
Посмотреть все комментарии