lifecell +38(093)-726-52-35

MTS +38(066)-726-52-35

kyivstar +38(098)-786-79-18

Виза / Оформление шенгенской визы в Запорожье
Оформление шенгенской визы в Запорожье

Оформление шенгенской визы в Запорожье. Рабочие и шенген визы в Польшу. Как получить шенгенскую визу в Запорожье. Необходимые  документы для оформления шенгенской визы в Польшу. Этапы оформления шенгенской визы в Польшу в Запорожье. Подготовка документов для оформления визы в Польшу.

Оформлення шенгенської візи в Запорожжі.

Віза є спеціальний документ, який є дозволом для в’їзду іноземного громадянина на територію держави-члена шенгенської угоди. Бізнес віза в Польщу оформляється тими громадянами України, хто бажає виїжджати з діловою метою на запрошення бізнес партнерів. За допомогою ділової візи Ви отримуєте документ, що дозволяє тимчасове перебування в країні.  Оформление шенгенской визы в Запорожье

Шенгенська віза в Запоріжжі оформляється в кілька етапів. Сьогодні оформити шенгенську візу до Польщі може кожен громадянин України, при цьому не потрібно доводити, що мета поїздки — ведення бізнесу. Вимоги по частині оформлення шенгенської візи (бізнес) досить помірні. Вартість оформлення розглянутого документа в Запоріжжі залежить від певних характеристик, в числі яких термін дії, швидкість оформлення.  Є певний набір документів, які знадобиться подати для проходження процедури і отримання візи. Шенгенская виза в Запорожье.

Необхідні документи:

— закордонний паспорт;

— копія свідоцтва про народження, шлюбу;

— паспорт громадянина України;

— фотографії (2 штуки);

— ІПН;

— Довідка з місця роботи;

— Довідка з банку.

У Запоріжжі шенгенська віза оформляється в декількох варіантах. Віза може бути розрахована на дворазовий і багаторазовий в’їзд. Термін перебування може відрізнятися і становити 35 днів, 90 днів, а також за 90 днів на кожні шість місяців. При бажанні оформити бізнес візу в Запоріжжі знадобиться знати про терміни підготовки — від 20 днів. Ділова віза категорії С в дану країну готується строго після подачі всіх необхідних документів, при цьому набір документів може змінюватися в деяких випадках.

 

Етапи оформлення візи:

 

— отримання бізнес запрошення;

— реєстрація в ППВА;

— заповнення візової анкети;

— надання пакета документів.

Варто зазначити, що бізнес віза не дає можливість здійснювати в Польщі іншу діяльність — навчання, працевлаштування. Для отримання візи знадобиться звернутися в посольство Польщі в Запоріжжі.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Страховка в Польшу по безвизу

4.6 / 5 ( 22 голоса ) Страховка в Польшу по безвизу Выезжая за границу …

Подписаться
Уведомление о
guest
0 Комментарий
Inline Feedbacks
Посмотреть все комментарии