Домой / Виза / Оформление шенгенской визы в Днепре
Оформление шенгенской визы в Днепре

Оформление шенгенской визы в Днепре. Рабочие и шенген визы в Польшу. Как получить шенгенскую визу в Днепре. Необходимые  документы для оформления шенгенской визы в Польшу. Этапы оформления визы в Польшу в Днепре. Подготовка документов для оформления  шенгенской визы в Польшу.

Оформлення шенгенської візи в Дніпрі.

У зв’язку з тим, що світ розвивається а з ним і ділові відносини з іншими країнами, в тому числі Польщі, виникає необхідність частого відвідування цієї країни. Саме тому дуже поширеним і актуальним вважається питання по темі шенгенська віза.

Варто розуміти, що шенгенська віза в Польщу, яку ви зможете оформити в такому місті як Дніпро, вважається однією з різновидів шенгену, за допомогою якої здійснюється візит до Польщі для налагодження ділових відносин.

Головною основою шенгенської візи є те, що можна багаторазово відвідувати і залишати країну, що досить зручно. Оформление шенгенской визы в Днепре

Після того, як консулу будуть надані всі документи, які потрібні для візи, визначається термін дії даного документа. Мінімальний термін становить приблизно 5-10 днів, а максимальний — до 1 місяця.

Для оформлення та отримання шенгенської візи в Дніпрі, слід надати список необхідних документів:

— запрошення від партнера, який знаходиться в Польщі;
— Спеціальна візова анкета, яку ви повинні самостійно заповнити;
— 2 фото (обов’язково на тлі білого кольору);
— Страховий поліс;
— Закордонний паспорт (копії першої сторінки даного документа, а також копія сторінок, на яких відображені інші можливі візи);
— Внутрішній паспорт (в оригіналі цього документа, а також його копія);
— Підтвердження в документальному вигляді про наявність грошових коштів, які потрібні для здійснення поїздки;
— Свідоцтво про реєстрацію (якщо документи подаються ПП).
Так як це службова поїздка, слід обов’язково надати письмове запрошення з боку юридичної особи з Польщі або заяву від роботодавця про те, що існує необхідність здійснити дану робочу поїздку.

Вищевказаний список документів для оформлення шенгенської візи можна назвати точним і остаточним. У спеціалізованих компаніях в Дніпрі або іншому місті, можуть зажадати додаткову документацію. Також, консульство може попросити надати документи, які підтверджують якісь факти.

Службове запрошення, яке направляється для співробітника в Дніпрі, іншому місті України, оформляється на бланку.

Смотрите также

Программа Au-pair в Германии

Программа Au-pair в Германии

Программа Au-pair в Германии Программа Au-pair в Германии — путешествия, изучение иностранных языков и ценный опыт – …

avatar
  Подписаться  
Уведомление о