lifecell +38(093)-726-52-35

MTS +38(066)-726-52-35

kyivstar +38(098)-786-79-18

Виза / Оформление шенгенской визы на 5 лет
Оформление шенгенской визы на 5 лет

Оформление шенгенской визы на 5 лет. Шенген бизнес виза, как ее оформить, какие документы необходимо собрать для бизнес шенген визы и в какие сроки можно уложиться? Стандартный пакет документов для шенгенской  бизнес визы в Польшу.

Оформлення шенгенської візи на 5 років

Сьогодні стало дуже популярно їздити за кордон. Але не завжди ми можемо поїхати на відпочинок, якщо у нас немає закордонного паспорта або ж ми можемо відвідати країну тільки при наявності візи. Але що ж таке шенгенська віза, як її оформити і куди для оформлення візи потрібно звернутися? Давайте спробуємо ознайомитися з усіма моментами оформлення візи.

Наявність шенгенської візи на 5 років, дає вам можливість відвідати країни Шенгенської угоди без перешкод, незалежно від того, яку країну ви вирішили відвідати. Перш, ніж почати оформлення шенгенської візи, вам необхідно визначити головну мету відвідування країн Шенгену. Шенгенська віза може бути як одноразовою, якщо ви плануєте раз відвідати країну Шенгенської зони або ж багаторазової, якщо ви плануєте постійне відвідування країн шенгену. На Україні зараз існує безліч фірм-посередників, які пропонують допомогу в оформленні закордонного паспорта або шенгенської візи, але, перш, ніж скористатися послугами посередників, ретельно ознайомтеся з нормативними документами посередника. Адже виключити потрапляння в руки фірм-шахраїв ви можете тільки самі. Як же уникнути попадання в руки шахраїв? Перш за все, перевірте наявність ліцензії на надання посередницьких послуг. Дані ліцензії ви можете звірити з електронним реєстром, який опублікований на сайті Міністерства соціальної політики або ж, зателефонувавши безпосередньо у відділ міграції і уточнивши легальність ліцензії.  Оформление шенгенской визы на 5 лет.

Як правило, оформлення шенгенської візи займає від 5 до 14 робочих днів, що допоможе вам попередньо спланувати виїзд в зону Шенгену. Якщо ви плануєте знайти роботу в межах дії Шенгенської зони, її забувайте, що приїхав нелегально в країну Шенгену, ви позбавляєте себе соціального захисту. Крім того, тут ви повинні враховувати, що якщо ви здійснюєте нелегальний в’їзд в країну, без наявності візи і правоохоронні органи виявляють наявність нелегального мігранта, вас депортують з країни, а також можуть позбавити права в’їзду в країну в майбутньому.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Страховка в Польшу по безвизу

4.6 / 5 ( 22 голоса ) Страховка в Польшу по безвизу Выезжая за границу …

Подписаться
Уведомление о
guest
0 Комментарий
Inline Feedbacks
Посмотреть все комментарии