lifecell +38(093)-726-52-35

MTS +38(066)-726-52-35

kyivstar +38(098)-786-79-18

Виза / Оформление шенгенской бизнес визы
Оформление шенгенской бизнес визы

Оформление шенгенской бизнес визы. Шенген бизнес виза, как ее оформить, какие документы необходимо собрать для бизнес шенген визы и в какие сроки можно уложиться? Стандартный пакет документов для шенгенской  бизнес визы в Польшу.

Оформлення шенгенської бізнес візи

Не так давно українцям було зроблено послаблення для відкриття візи в Польщу. Перелік документів, необхідних для її отримання істотно скоротили. Щоб отримати бажану візу не потрібно надавати на розгляд листи з місця роботи, які містять в собі дані про вашу зарплату і відпустці. Крім того, тепер не потрібно надавати виписку з банку і копію трудової книжки.
Польська віза дозволяє українцям відвідувати будь-яку країну з переліку країн шенгенського договору.
Виходячи з термінів перебування і цілей, Польські візи бувають таких типів: короткострокові, транзитні і національні. Іншими словами це візи типу С, А і В, візи типу D. Оформление шенгенской бизнес визы.

Особливою популярність серед українців користуються коротко строкові візи (тип С). Візи такого типу поділяють на: туристичні, ділові (їх ще називають бізнес візами) та гостьові. Тип візи залежить від мети вашої поїздки.

Бізнес віза в Польщу призначається виключно для підприємців, які відвідують Польщу тільки для вирішення питань пов’язаних з бізнесом. Підприємці з відкритою ділової візою можуть безперешкодно відвідувати територію Польщі для того, щоб зустрітися з партнерами по бізнесу на території їх організації. Крім того, це дозволить налагодити контакт з провідними польськими компаніями, що в свою чергу забезпечить стрімкий розвиток українського бізнесу.

Ділова віза оформляється не так, як інші візи. Для її відкриття необхідно отримати запрошення від компанії-партнера з Польщі. Візу такого плану можна відкрити як для одноразового відвідування держави, так і для багаторазових виїздів з України.
Польща належить до числа найбільш ефективно розвиваються європейських країн. Тут налагоджено виробництво товарів, а число компаній з розвиненою бізнес-структурою неухильно зростає. Саме тому українським підприємцям так важлива відкрита бізнес віза. Як правило, шенгенська бізнес віза в Польщу оформляється для кожного співробітника компанії, яким необхідно належить вести переговори на території іншої країни.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Страховка в Польшу по безвизу

4.9 / 5 ( 73 голоса ) Страховка в Польшу по безвизу Выезжая за границу …

Подписаться
Уведомление о
guest
0 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі