lifecell +38(093)-726-52-35

MTS +38(066)-726-52-35

kyivstar +38(098)-786-79-18

Виза / Оформление рабочей визы в Польшу
Оформление рабочей визы в Польшу

Оформление рабочей визы в Польшу. Помощь в получении визы. Как оформить рабочую визу? Запись, регистрация, назначить дату подачи документов в визовый центр и консульство. Регистрация на получение польской визы.  Как получитьрабочую  визу в Польшу? Необходимые документы для получения рабочей визы.

Оформлення робочої візи в Польщу

З огляду на входження Польщі до складу ЄС, для в’їзду українців на територію держави знадобиться відповідна віза, яка називається шенгенської. Але для роботи, однак же, передбачено оформлення особливої ​​національної візи. Особливість її полягає в дозволі на відвідування безлічі країн Шенгену і безпроблемного перебування всередині держави.

Робоча віза в Польщу може бути отримана при дотриманні важливих правил.

Перше з них — надання відповідної документації:

— Анкета;

— Запрошення на роботу, надається легальної польською фірмою;

— Паспорт український і закордонний;

— Отримання паперів, що підтверджують реєстрацію в центрі видачі віз за місцем прописки; Фотографії;

— Страховка. Тривалість її не повинна бути менше всього періоду перебування в Польщі.

При оформленні візи спочатку слід визначити термін, на який планується виїхати в країну. Надається два типи дозволів на перебування в державі у зв’язку з роботою: на півроку і рік. Робоча віза в Польщу жителями України може бути отримана протягом двох тижнів, що варто враховувати при подачі документів. При відсутності «сезонного» великої кількості відвідувачів вона може бути видана вже через п’ять днів.

Безпроблемно роботу зможуть знайти люди, які мають професії слюсаря, далекобійника, токаря, шахтаря. Отримання візи в подібних випадках відбувається трохи швидше. Оформление рабочей визы в Польшу

Вибір способу оформлення

На Україні існує безліч агентств, в даній сфері пропонують свої послуги, здатних допомогти в оформленні. Робоча віза в Польщу в подібному випадку не отримує відмови через оформлених не за правилами паперів. Крім того, можна виділити кілька переваг:

Менше проблем для пошуку роботодавця; Можливість заощадити на запрошенні і страховці; Повторність подачі документів не потрібно, так як вони оформлені будуть правильно; Робоча віза в Польщу буде отримана трохи швидше, ніж при самостійній подачі.

Мінусом подібного способу є необхідність платити турфірмі або агентству. Однак при оформленні таким чином час економиться і немає необхідності самостійно відвідувати посольство. Так само можливий найбільш швидкий виїзд закордон для роботи.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Страховка в Польшу по безвизу

4.9 / 5 ( 73 голоса ) Страховка в Польшу по безвизу Выезжая за границу …

Подписаться
Уведомление о
guest
0 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі