Домой / Виза / Оформление польской визы по приглашению.
Оформление польской визы по приглашению.

Оформление польской визы по приглашению. Зачем нужно приглашение для оформления польской визы. Приглашение для польской визы,  оформление польской  гостевой визы: документы, шаги, страны и условия. Шенгенская виза или Европа по приглашению. Нужная информация по получению приглашения для польской визы.

Оформлення польської візи на запрошення

Для того щоб відвідати ряд дружніх країн, громадянину України необхідно оформити візу на в’їзд в країну. До таких держав відноситься і Польща. Щоб поїхати до Польщі на запрошення у в’їжджає громадянина повинна бути правильно оформлена відповідна польська віза. Такі візи видаються декількох видів і у кожної своє призначення. Віза в Польщу на приватне запрошення — це польська віза, що має приватний характер. Оформити запрошення може будь-який громадянин Польщі, який проживає в країні не менше 5 років.

Важливими умовами для запрошує повинен бути стабільний дохід, наявність житлоплощаді, яка відповідає певним вимогам. Для того щоб запросити гостя до Польщі, запрошуваній потрібні будуть всі основні дані про гостя: його прізвище і ім’я, ПІБ обох батьків дата його народження і домашня адреса. Крім того, всю відповідальність на території держави за запрошеного несе запросив, аж до оплати рахунків і леченія.Пріглашеніе може бути відправлено рекомендованим листом. Якщо таке запрошення є, необхідно звернутися в польське консульство для заповнення заяви.  Оформление польской визы по приглашению.  

При собі необхідно мати повний пакет стандартних документів, до якого входить: 2 фотографії, Запрошення, Бронь на авіаквитки, Сплачений консульський збір. Зазвичай процедура отримання польської візи на запрошення не займає більше доби. Після прибуття в країну гість і запросив його повинні протягом 2 днів пройти процедуру реєстрації в паспортному столі, де після підписання необхідних паперів, гостю видається свідоцтво про регістраціі.Віза по діловому запрошенню — якщо поїздка до Польщі планується по діловому візиту, польська віза видається в тому ж порядку що і в першому випадки. Для її отримання необхідно мати спеціальне запрошення на фірмовому бланку компанії з країни, що запрошує. Запросити до Польщі може як фірма, ВНЗ, так і іншу юридичну особу.

Смотрите также

Программа Au-pair в Германии

Программа Au-pair в Германии

Программа Au-pair в Германии Программа Au-pair в Германии — путешествия, изучение иностранных языков и ценный опыт – …

avatar
  Подписаться  
Уведомление о
Анна
Гость
Анна

Добрый день, помогите разобраться как быть. Находилась в Польше по воеводе С 3 сентября по 27 марта. Выехала на Украину и вернулась 31 марта по безвизу. Остался месяц. Что мне делать и как лучше поступить чтобы вернуться. Заранее благодарю

Екатерина
Гость
Екатерина

Здравствуйте,интересует вопрос,я работала,в 2018 году в Польше по безвизу 55 дней,сейчас открываю рабочую визу на пол года,скажите пожалуйста, сколько дней я могу работать по рабочей визе