Домой / Виза / Оформить рабочую визу в Польшу
Оформить рабочую визу в Польшу

Оформить рабочую визу в Польшу. Помощь в получении визы. Как оформить рабочую визу? Запись, регистрация, назначить дату подачи документов в визовый центр и консульство. Регистрация на получение польской визы.  Как получить рабочую  визу в Польшу? Необходимые документы для получения рабочей визы.

Оформити робочу візу в Польщу

Щоб працювати в Польщі на легальних підстави, необхідно оформити особливий вид національної візи — робочу. Термін, на який вона буде відкрита, вартість і пакет документів, необхідний для її оформлення, буде залежати від Ваших планів перебування в цій країні.

Робоча віза в Польщу може видаватися на підставі запрошення від роботодавця (посвідчення) і може давати дозвіл на роботу тільки в межах Польщі (клас D) або включати можливість виїзду в країни шенгенської зони (клас С). Віза дає можливість перебувати в Польщі півроку в рік. При цьому можливі виїзди і в країни Шенгену, але через Польщу.  Виза в Польшу

Національна робоча віза в Польщу на запрошення працедавця передбачає можливість працювати і на території даної держави, і шенгенських країн, але при цьому діє вона менший термін — перебувати за кордоном Ви зможете 3 місяці на півріччя. Рабочая виза в Польшу.

Будь-який вид робочої візи оформляється досить швидко. На отримання запрошення від роботодавця йде 3-5 днів, оформлення в консульстві займає 4-8 днів — це залежить від регіону.

Другий вид віз — на підставі запрошення від воєводи (дозвіл). Вони оформляються трохи довше, на отримання дозволу польської сторони може піти близько місяця. Але і діють вони також більш тривалий час — протягом року. Якщо воєводство дало Вам права перебування на більш тривалий термін (2 роки), віза все одно буде діяти 360 днів.

Будь-яка робоча віза до Польщі не передбачає перетин кордону більше 5-6 разів. При більш частих виїздах є ризик отримати відмову і проблеми з отриманням віз в майбутньому — Вас можуть запідозрити в нецільовому використанні візи. Втім, стосується це лише українсько-польського кордону, виїзди в країни Шенгену при цьому дозволені. Робоча віза в Польщу може видаватися на різні терміни, але в кінцевому підсумку термін дозволу залежить від рішення консула.

Оформлення візи може зайняти до двох тижнів, хоча за додаткову плату процедуру можна прискорити.

Смотрите также

Программа Au-pair в Германии

Программа Au-pair в Германии

Программа Au-pair в Германии Программа Au-pair в Германии — путешествия, изучение иностранных языков и ценный опыт – …

avatar
  Подписаться  
Уведомление о