Домой / Виза / Оформить рабочую визу в Польшу

Оформить рабочую визу в Польшу

Оформить рабочую визу в Польшу. Помощь в получении визы. Как оформить рабочую визу? Запись, регистрация, назначить дату подачи документов в визовый центр и консульство. Регистрация на получение польской визы.  Как получить рабочую  визу в Польшу? Необходимые документы для получения рабочей визы.

Оформити робочу візу в Польщу

Щоб працювати в Польщі на легальних підстави, необхідно оформити особливий вид національної візи — робочу. Термін, на який вона буде відкрита, вартість і пакет документів, необхідний для її оформлення, буде залежати від Ваших планів перебування в цій країні.

Робоча віза в Польщу може видаватися на підставі запрошення від роботодавця (посвідчення) і може давати дозвіл на роботу тільки в межах Польщі (клас D) або включати можливість виїзду в країни шенгенської зони (клас С). Віза дає можливість перебувати в Польщі півроку в рік. При цьому можливі виїзди і в країни Шенгену, але через Польщу.  Виза в Польшу

Національна робоча віза в Польщу на запрошення працедавця передбачає можливість працювати і на території даної держави, і шенгенських країн, але при цьому діє вона менший термін — перебувати за кордоном Ви зможете 3 місяці на півріччя. Рабочая виза в Польшу.

Будь-який вид робочої візи оформляється досить швидко. На отримання запрошення від роботодавця йде 3-5 днів, оформлення в консульстві займає 4-8 днів — це залежить від регіону.

Другий вид віз — на підставі запрошення від воєводи (дозвіл). Вони оформляються трохи довше, на отримання дозволу польської сторони може піти близько місяця. Але і діють вони також більш тривалий час — протягом року. Якщо воєводство дало Вам права перебування на більш тривалий термін (2 роки), віза все одно буде діяти 360 днів.

Будь-яка робоча віза до Польщі не передбачає перетин кордону більше 5-6 разів. При більш частих виїздах є ризик отримати відмову і проблеми з отриманням віз в майбутньому — Вас можуть запідозрити в нецільовому використанні візи. Втім, стосується це лише українсько-польського кордону, виїзди в країни Шенгену при цьому дозволені. Робоча віза в Польщу може видаватися на різні терміни, але в кінцевому підсумку термін дозволу залежить від рішення консула.

Оформлення візи може зайняти до двох тижнів, хоча за додаткову плату процедуру можна прискорити.

Смотрите также

Как продлить шенген визу не выезжая из Польши

Как продлить шенген визу не выезжая из Польши

Продление Шенгенской и польской национальной визы без выезда из Польши Оформленная ранее виза имеет свои …