Домой / Виза / Оформить польскую визу

Оформить польскую визу

Оформить польскую визу. Оформление  польской шенгенской визы. Польская шенген виза, как ее оформить, какие документы необходимо собрать для шенген визы и в какие сроки можно уложиться? Стандартный пакет документов для шенгенской  шенген визы в Польшу.

Оформити польську візу

Щоб отримати польську візу, треба звернутися в консульство Польщі або її візовий центр в своєму регіоні. Для цього треба вийти на сайт консульства, вибрати зручне для себе час відвідування і залишити заявку. Потім просто прийти в потрібний час.

На сайті консульства також можна дізнатися, перелік документів для візи.

Якщо вам потрібна багаторазова шенгенська віза, в паспорті повинна бути вказана хоча б одна одноразова шенгенська віза. Якщо такої немає, жодне посольство шенгенської зони не поставить вам мультивізу.

Шенгенська віза дає можливість безперешкодно приїжджати в усі країни Європи, які входять в шенгенську зону. Зверніть увагу на те, яку саме візу ви отримуєте. Якщо це багаторазова віза, на ній обов’язково буде вказано MULT. Оформить польскую визу

Види візи.

Перш за все, польська віза може мати абсолютно різні призначення. Від звичайної туристичної, до службової та робочої мультивізи. Також її можуть отримати студенти, які здобувають освіту в Польщі. Різні категорії віз передбачають різне їх використання, і дають різні можливості і права. Транзитна віза не дозволяє перебувати в країні більше п’яти днів.

Якщо у вас є робоча польська віза, це категорія D, ви маєте можливість її продовжувати. Вона дається тим, кому необхідно тривале перебування в Польщі. Студентська віза може надаватися на рік.

Є туристичні візи, категорії С, а також віза на запрошення друзів.

Як правильно нею користуватися.

Перш за все, якщо ви отримали польську візу, то перша країна шенгенської зони, кордон якої ви перетинаєте, повинна бути саме Польща. Ви не можете перебувати в зоні Шенгену довше 90 днів протягом півроку. Також візьміть до уваги, що ці 90 днів починають відраховувати не з дати відкриття візи, а з дня в’їзду на територію Шенгену. Перевищення цієї кількості днів — серйозне порушення правил. У ці дні включені день прибуття і від’їзду.

Смотрите также

Сезонная виза на 9 месяцев в Польшу

Приглашение на сезонные работы 9 месяцев (Zaświadczenie) В Польше, как и во многих других странах, …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *