Домой / Виза / Оформить бизнес визу в Запорожье

Оформить бизнес визу в Запорожье

Оформить бизнес визу в Запорожье. Рабочие и бизнес ВИЗЫ в Польшу. Как получить бизнес визу в Запорожье. Необходимые  документы для оформления  бизнес визы в Польшу. Этапы оформления бизнес визы в Польшу в Запорожье. Подготовка документов для оформления визы в Польшу.

Оформити бізнес візу в Запоріжжі

Відкрити впевнену дорогу для свого особистого бізнесу можна в республіці Польща. Вся суть в тому, що саме в цій країні видно великі перспективи для приватного бізнесу, так як ринок зацікавлений у відкритті нових бізнес-проектів. Але є один нюанс — особам без громадянства ЄС потрібно бізнес віза для розвитку своєї справи в країні.

Візова підтримка для громадян України здійснюється на базі візових центрів РП і ряду консульств в країні. Відзначимо, що труднощів з отриманням віз в принципі не виникає. Візові центри знаходяться по всій країні, і Запоріжжя — один з тих міст, де працюють представники візового центру. Оформить бизнес визу в Запорожье

Але очевидно, що процес отримання бізнес візи пов’язаний з етапом збору необхідних документів і надання їх у візовому центрі. Для трудової еміграції із Запоріжжя в РП необхідно пройти процедуру отримання візи формату D05. Що потрібно від вас?

Підготовка документів
Збирається пакет наступних документів:

— Анкета із запитом на отримання бізнес візи.
— Офіційне запрошення.
— Виписка з банку.
— Страховий поліс.
— Фотографія 3,5×4,5.
Всі ці документи необхідно буде надати у візовий центр в Запоріжжі. Однак спершу необхідно оплатити сервісну послугу в відділенні Ідея Банк або Кредо Банк. Сплатити в касу доведеться 18,5 євро, а при собі майте закордонний і національний паспорт. Касиру банку повідомте про необхідність відкриття візи типу C04.

За фактом оплати в банку вам нададуть квитанцію, де вказано реєстраційний номер. Протягом 24 год. після оплати вам необхідно зареєструватися на найближчий доступне число отримання візи в візовий центр — зателефонуйте в Call-центр або пройдіть процедуру реєстрації на сайті. Вкажіть отриманий в банку реєстраційний номер.

Далі в зазначений день вам доведеться відвідати візовий центр в Запоріжжі, щоб отримати бізнес візу в РП. З собою необхідно взяти зібраний пакет документів і закордонний паспорт, куди буде проставлена ​​віза.

Смотрите также

Перечень документов, необходимых для работы в Польше

Перечень документов, необходимых для работы в Польше Собираясь на работу в страны Европейского союза, первым …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *