Домой / Виза / Оформить бизнес визу в Николаеве

Оформить бизнес визу в Николаеве

Оформить бизнес визу в Николаеве. Бизнес и шенген визы в Польшу. Как получить рабочую визу в Николаеве. Необходимые  документы для оформления визы в Польшу. Этапы оформления визы в Польшу в Николаеве. Подготовка документов для оформления визы в Польшу.

Оформити бізнес візу в Миколаєві.

В даний час оформленням візи цікавиться все більше жителів нашої країни, що ні дивно. Справа в тому, що кількість бізнес поїздок на територію Польщі значно збільшилася, тому важливо знати і розуміти, як правильно оформити візу для бізнес поїздки.

Перш за все, бізнес віза оформляється з попереднім визначенням термінів, протягом яких буде здійснена поїздка. Якщо ви вирішили оформити даний документ і шукайте спеціаліста на території Миколаїв, є професіонали своєї справи, які допоможуть з оформленням візи. Планувати оформлення бізнес візи слід мінімум за два тижні до поїздки. В обов’язковому порядку, вам повинно прийти запрошення для бізнес візи, яке відрізняється оригінальністю. Доставка такого запрошення здійснюється протягом 7 днів, що теж потрібно враховувати. Оформить бизнес визу в Николаеве

Наступний крок характеризується збором всіх необхідних документів для оформлення візи, серед яких:

1. Запрошення.
2. Анкета (заповнена на 2-х мовах: англійська, транслит, а також польський).
3. Страховка. Такий документ покриває весь період вашого перебування на території Польщі.
4. Закордонний паспорт (враховуйте той фактор, що паспорт повинен бути дійсним не менше як 3 місяці після завершення терміну дії візи).
5. Внутрішній паспорт.
6. Фото 3,5 * 5,8 (дуже важливо, щоб на фото велика частина вашого обличчя була саме на тлі білого кольору).
7. Довідка, яка видається з вашого місця роботи.
Серед жителів Миколаєва є багато осіб, які часто оформляють бізнес візи в Польщу. Більш того, серед великої кількості фірм в Миколаєві, які займаються оформленням подібних документів, варто звернути увагу саме на ті організації, які займаються подібною діяльністю протягом довгого терміну. Це дуже важливий фактор, адже в такому випадку ви виключіть шахрайство і будете впевнені в тому, що маєте на руках офіційний документ.

Анкети, які слід заповнювати для візи в Миколаєві або іншому місті, можна знайти на сторінках офіційного ресурсу візового центру, який працює при консульстві Польщі. Приклади всіх документів, в тому числі анкети та інших бланків, теж можна знайти на вищевказаному сайті. Довідка з місця вашої роботи обов’язково оформляється на фірмовому бланку підприємства, співробітником якого ви є.

Смотрите также

Перечень документов, необходимых для работы в Польше

Перечень документов, необходимых для работы в Польше Собираясь на работу в страны Европейского союза, первым …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *