Домой / Виза / Оформить бизнес визу в Херсоне

Оформить бизнес визу в Херсоне

Оформить бизнес визу в Херсоне. Рабочие и шенген визы в Польшу. Как получить бизнес визу в Херсоне. Необходимые  документы для оформления  бизнес визы в Польшу. Этапы оформления бизнес визы в Польшу в Херсоне. Подготовка документов для оформления визы в Польшу.

Оформити бізнес візу в Херсоні

Відкрити свій бізнес і облаштуватися в Польщі можна без особливого клопоту, адже ринок РП відчуває дефіцит в перспективних проектах і нових торгових об’єктах. Інша ж справа в тому, що для виконання такої мети потрібно бізнес віза, якщо ви не громадянин ЄС.

Візову підтримку громадянам України отримати не так і важко, як би це могло здатися вам спочатку. У країні працюють консульства і візові центри РП. Вони розташовані в багатьох обласних містах, але ось Херсон став невеликим винятком. Прописані люди в цій галузі змушені звертатися в польське консульство і візовий центр в Одесі. Давайте і подивимося, як відбувається процес отримання необхідної заявникові бізнес візи.

Для відкриття свого бізнесу буде потрібно польська віза типу С04. Як її отримати?  Оформить бизнес визу в Херсоне

документи
Насамперед необхідно підготувати необхідні для подачі документи:

— Відкрити страховий поліс.
— Запрошення про співпрацю.
— Фотографії 3,5×4,5.
— Анкета для запиту на відкриття візу.
— Довідка з банку, де буде вказано фактичний обіг коштів за 3 місяці.
— Довідка з роботи.
— Підтвердження броні готелю.
прямуємо далі
Описані вище документи доведеться надати у візовий центр в Одесі, так як в Херсоні немає такої організації. Врахуйте, що подавати заяву можна як за адресою своєї реєстрації, так і за місцем роботи. У своєму місті вам буде потрібно до від’їзду знайти відділення Кредо Банку або Ідея Банку, де оплачуються послуги візового центру. Ціна візової послуги становить 18,5 євро. З собою візьміть національний і закордонний паспорт, а при оплаті повідомте про необхідність відкриття візи C04.

Після здійснення оплати на руки буде видана квитанція, де найважливішим для вас повинен бути унікальний номер реєстрації в форматі 1111/1111/1111. Ця комбінація цифр потрібно для запису в візовий центр в місті Одесі. З моменту оплати у вас є рівно добу, щоб зробити реєстрацію на отримання бізнес візи. Зробити це можна дистанційно з Херсона — є call-центр і офіційний сайт.

За підсумком вам нададуть реєстраційний номер візиту, час і дату відвідування центру. Таким чином, ви зможете розрахувати час від’їзду з Херсона для отримання бізнес візи

Смотрите также

Перечень документов, необходимых для работы в Польше

Перечень документов, необходимых для работы в Польше Собираясь на работу в страны Европейского союза, первым …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *