Домой / Виза / Обзор основных вакансий на рынке труда в Польше.

Обзор основных вакансий на рынке труда в Польше.

Обзор основных вакансий на рынке труда в Польше. Работа в Польше для мужчин и женщин, семейных пар. Сезонная и постоянная работа в Польше. Как найти идеальную вакансию в Польше? Трудоустройство в Польше и как украинцы работают в Польше?

Огляд основних вакансій на ринку праці в Польщі.

За даними статистики на даний момент на території Польщі, працюють приблизно один мільйон громадян України, тільки за 2016 рік консульські відділи видали понад 800 дозволів на роботу в Польщі. В першу чергу це пов’язано з більш сприятливою ситуацією в сфері оплати праці, тільки за 2016 рік, сума переказів з Польщі в Україну досягла рекордних 2 млрд. Дол., А також з спрощеним механізмом оформлення робочої візи. Справа в тому, що робоча віза для громадян України оформляється тільки на підставі закордонного паспорта, запрошення на роботу і поліса страхування. Також важливим аспектом є близькість двох культур українського і польського народів, і якщо раніше наші співвітчизники в основному працювали тільки в секторі будівництва та сільського господарства, то зараз ситуація кардинально змінилася. Трудоустройство в Польше

Традиційно всі вакансії в Польщі діляться на сезонну і постійну роботу. До сезонних робіт відноситься робота, пов’язана зі збором врожаю на фермерських господарствах та допомога в веденні господарства. Вимоги до претендента вакансії досить прості — це робоча віза, вік від 18 до 50 років і фізична витривалість. Заробітна плата на фермерських господарствах становить від 10 злотих на годину. Безсумнівним плюсом буде забезпечення житлом та робочим одягом. Робочий день в сезон збирання врожаю зазвичай триває 10 годин, а робочий тиждень триває до 6 днів. Розуміючи високу фізичне навантаження, деякі фермери надають також і безкоштовне харчування. До того ж, даний вид роботи не вимагає певних навичок і високого знання польської мови, що виразно підходить тим категоріям громадян, які не прагнуть залишатися в Польщі на тривалий час, а мають на меті отримати непоганий додатковий дохід за короткий період. Основные вакансии для работы в Польше.

До вакансіях на постійну роботу відносяться водія, продавці, бармени, дантисти, пакувальники на заводах і працюють по догляду за людьми похилого віку. При оформленні на постійну роботу, крім робочої візи необхідно буде вивчити польську мову, а також мати санітарну книжку. Для отримання медичної посади необхідно здати додаткові тести, які можуть підтвердити вашу кваліфікацію. Заробітна плата залежить від посади і кількості обов’язків і як правило на випробувальний термін становить від 15 злотих на годину. Робочий тиждень триває 6 днів, а трудовий день 10 годин. З кожним здобувачем полягає індивідуальний контракт на 6 місяців, по закінченню якого можна укласти новий, терміном на 1 рік.

Безсумнівною перевагою як сезонної, так і постійної роботи в Польщі, є той факт, що польське законодавство досить лояльно до громадян з України, які приїжджають до Польщі з метою працевлаштування. Уряд Польщі систематично вносить зміни в нормативно-правові акти з метою забезпечення комфортних умов праці як для своїх, так і для іноземних громадян, і розцінює трудових мігрантів, як невід’ємну складову економіки Польщі. Тому, в більшості випадків, єдине що необхідно для легального працевлаштування в Польщі, це бажання здобувача і робоча віза.

О программе Константин - визовый специалист

Смотрите также

Рабочая виза в Польшу

Всего 6 шагов отделяет Вас от высокооплачиваемой работы в Европе Виза в Польшу — мы …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *