lifecell +38(093)-726-52-35

MTS +38(066)-726-52-35

kyivstar +38(098)-786-79-18

Виза / Национальная виза в Польшу – тип D
Национальная виза в Польшу – тип D

Национальная виза в Польшу – тип D. Долгосрочная виза типа D позволяет находиться в Польше длительный период. Польская виза D. Необходимые документы для оформления долгосрочной визы категории D.

Національна віза в Польщу — тип D

Довгострокова віза типу D дозволяє перебувати в Польщі тривалий період: від півроку до 360 днів (це максимальний термін, на який видається національна віза). При цьому в’їзд в країну може бути одноразовим, дво- або многоразовим.

Розраховуючи на отримання такої візи, потрібно надати відповідні документи, що підтверджують мету Вашого візиту (робота, навчання, возз’єднання сім’ї). Також національну візу можна отримати при наявності Карти поляка. Термін, на який може бути видано, безпосередньо залежить від мети перебування.

Робоча віза D05 (180/360) відкривається на підставі робочого запрошення від польської фірми-роботодавця, і дозволяє жити і працювати в Польщі 180 днів протягом року. Для отримання річної робочої візи (D07) необхідно запрошення від воєводи.

Национальная виза в Польшу – тип D

Польська національна віза D з березня 2010 року дозволяє також вільно переміщатися і по території країн, які входять в Шенгенську зону. Але термін перебування в цих країн обмежений трьома місяцями при піврічної візі, і шістьма місяцями — при річній. Слід врахувати, що польська робоча віза при відвідуванні інших країн Шенгенської зони прирівнюється до гостьової і не дає права на роботу. Потрібно пам’ятати і про те, що на територію Шенгену обов’язково перший в’їзд за візою повинен бути саме до Польщі, щоб уникнути проблем з повторним відкриттям візи. А от повертатися додому можна вже через будь-яку з країн. Також не рекомендується при наявності робочої візи здійснювати більше 4-5 в’їздів-виїздів протягом півроку.

З вересня 2012 року візовий збір при відкритті національної візи типу D для громадян України скасований, але якщо робоча віза знадобилася терміново, то доведеться заплатити 30 Євро. В цьому випадку візу зазвичай видають протягом трьох робочих днів.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Страховка в Польшу по безвизу

4.9 / 5 ( 63 голоса ) Страховка в Польшу по безвизу Выезжая за границу …

Подписаться
Уведомление о
guest
0 Комментарий
Inline Feedbacks
Посмотреть все комментарии