lifecell +38(093)-726-52-35

MTS +38(066)-726-52-35

kyivstar +38(098)-786-79-18

Виза / Мифы и реальность использования шенгенской визы
Мифы и реальность использования шенгенской визы

Мифы и реальность использования шенгенской визы. Польская шенген виза, как ее оформить, какие документы необходимо собрать для шенген визы и в какие сроки можно уложиться?  Как открыть шенгенскую визу в Польшу, а также с чем придется столкнуться при оформлении. Шенгенская виза.

Міфи і реальність використання шенгенської візи

У зв’язку з тим, що зараз отримати шенгенську візу самостійно стало цілком реально, а посередники, які орудують на цьому ринку, не бажають втрачати прибуток, створилися деякі міфи, які в більшості випадків не мають підтверджених фактів, і аргументуються чутками і домислами знайомих і малознайомих нам людей. Давайте спробуємо разом розібратися і відокремити факти від пліток.

1) Шенгенська віза через Польщу, не дозволяє відвідувати інші країни Європи — міф! Польська шенгенська віза, така ж віза як і Німецька або Іспанська.  Немає обмежень щодо використання такої візи. Маючи шенгенську візу через Польщу, Ви маєте право відвідувати будь-яку країну, що входить в Шенгенську зону.

2) Прикордонники інших країн більш ретельно перевіряють власників польських шенгенських віз — реальність.
Дійсно, як би сумно, це не звучало, але це факт. Вся справа в тому, що наші співвітчизники часто використовують візи в Польщу,
не за прямим призначенням і отримують їх за підробленими документами.

3) Відвідуючи інші країни Шенгенської угоди, потрібно відкривати інші шенгенські візи — міф.  Візовий кодекс Європейського союзу забороняє одночасно мати дві діючі шенгенські візи, навіть  виданих різними державами.  Мифы и реальность использования шенгенской визы 

4) Отримавши шенгенську візу через Польщу, в’їжджати можна тільки через Республіку Польщу — міф.
Маючи польську шенгенську візу, Ви не обмежені в пересуванні. Ви без проблем зможете купити квиток на літак до Італії і відвідати цю красиву країну, хоча є застереження. Перший в’їзд повинен бути здійснений через Польщу, інакше польське посольство при наступному зверненні відмовить у видачі шенгенської візи.

5) Німецькі прикордонники можуть анулювати шенгенську візу, видану польським консульством — реальність.
Взагалі-то не тільки німецькі, і прикордонники інших країн також мають такі повноваження, до того ж в Європейському союзі існує ще один орган, який має право приймати такі рішення (Шенгенська поліція). Підставою для анулювання є в першу чергу порушення правил цільового використання візи. Наприклад, Ви по бізнес візі перший раз їдете відразу в туристичний тур. Тут на обличчя явне нецільове використання шенгенської візи.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Страховка в Польшу по безвизу

4.6 / 5 ( 22 голоса ) Страховка в Польшу по безвизу Выезжая за границу …

Подписаться
Уведомление о
guest
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments