Домой / Виза / Які документи необхідно мати при собі в разі скасування шенгенських віз

Які документи необхідно мати при собі в разі скасування шенгенських віз

Які документи необхідно мати при собі в разі скасування шенгенських віз.

Документи для відвідування Євросоюзу без візи. Потрібно мати при собі документи, що підтверджують мету поїздки. Скасування шенгенських віз для українців не означає скасування правил в’їзду в зону. На відвідування яких країн має право володар шенгенської візи?

Багато громадян України, яким не буде потрібна шенгенська віза при подорожах по Європі, цікавляться супутнім пакетом документів.

Це питання набуває нової актуальності, адже червень став остаточним терміном, коли можна буде виїжджати за новими паспортами без необхідності відвідування консульських установ. Отже, давайте спробуємо розібратися з переліком документів, які можуть знадобитися на кордоні.

Як стало відомо, скасування шенгенських віз для громадян країни не скасовує багатьох супутніх вимог, які виникали раніше при перетині кордону. Про це варто поговорити більш детально.

Перш за все, треба ще раз відзначити той факт, що шенгенська віза не буде потрібно тільки особам, які мають біометричний паспорт.

Що ж робити громадянам, у яких на руках старі паспорти і стоять діючі шенгенські візи?

За цими документами можна, як раніше, їздити в країни ЄС без будь-яких обмежень. Більш того, під час переговорів з чиновниками Європейського Союзу не обговорювалося питання термінів повної заміни паспортів старого зразка. Дозволяється залишати старий документ з проставленою мультивізою і отримувати новий біометричний паспорт. Як вам буде завгодно, ніхто не обмежує вас в правах.

Ви можете знову звертатися в посольства для отримання дозвільної позначки в документи старого зразка. У цьому плані цікавим є приклад Молдови. При діючому безвізе протягом 3-х років, в країні щорічно тисячі людей відвідують консульства для отримання дозвільних штампів.

Отже, що ж необхідно мати при собі при стандартному перетині кордону?

На цей рахунок є реально різні думки. Хтось стверджує, що з собою потрібно брати всі папери, які раніше висувалися в консульські служби. Інші експерти стверджують, що нічого при собі мати не треба, скасована шенгенська віза не передбачає додаткових перевірок на кордоні.

Щоб не виникало пересудів, спекуляцій з цього приводу, звернемося до офіційного джерела. У прикордонному кодексі є положення, які стосуються в однаковій мірі громадян, що в’їжджають на територію ЄС без шенгенських віз (це володарі біометрії) і людей, які подорожують з документами старого формату.

Перерахуємо невеликий стандартний набір вимог:

1.На руках треба мати діючий документ, який служить для перетину кордону.
2.Нужно аргументовано, спираючись на факти, документи, обґрунтувати мету свого візиту в ЄС. Відповідно, можуть знадобитися підтверджуючі документи — зворотні квитки і готельна бронь, візи або дозволу оплачена екскурсійна програма.
3.Без проблем пропускаються громадяни, здатні підтвердити свою фінансову спроможність. Потрібно мати докази наявності грошових коштів, достатніх для перебування за кордоном і для повернення на батьківщину.
4.Человек повинен бути відсутнім в базі даних осіб, яким суворо заборонено в’їзд на територію Євросоюзу.
5.Погранічнікі визначають в ході особистої бесіди — не уявляє людина загрозу для національної безпеки або громадського порядку.

Особам, які подорожують по паспортам старого зразка, буде потрібно шенгенська віза. В принципі, перелік вимог на цьому вичерпується. Дуже важливо не впасти в ейфорію і строго дотримуватися жорстких нормативів. Мандрівники, якими не оформляються шенгенські візи, мають певні обмеження по термінах перебування. Не можна перебувати довше в ЄС, ніж три місяці протягом півріччя. Пам’ятайте, що, подорожуючи таким чином ви не маєте права працювати. Для укладення трудових контрактів вам попередньо потрібно оформляти дозвільні папери в консульських службах.

Смотрите также

Перечень документов, необходимых для работы в Польше

Перечень документов, необходимых для работы в Польше Собираясь на работу в страны Европейского союза, первым …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *