Домой / Виза / Як влаштуватися на роботу в Польщі, маючи робочу візу

Як влаштуватися на роботу в Польщі, маючи робочу візу

Як влаштуватися на роботу в Польщі, маючи робочу візу

Як влаштуватися на роботу в Польщі, маючи робочу візу. Якщо ви плануєте поїхати в Польщу на роботу — Вам потрібно отримати робочу візу. Як отримати або продовжити дозвіл на роботу в Польщі.

Інформацію про вакансії польський підприємець подає, перш за все, в Службу зайнятості. Якщо немає бажаючих працевлаштуватися серед громадян країни, роботодавець має право найняти іноземця. Звичайно ж, для цього буде потрібно робоча віза, яка постає перед широкі перспективи легального працевлаштування. При бажанні, влаштуватися на роботу в Польщі зовсім нескладно, країна відчуває величезний дефіцит фахівців і робітників. Вільні вакансії обчислюються сотнями тисяч.

Щоб отримати робочу візу, потрібно докласти зовсім небагато зусиль. Судіть самі: в минулому, 2018 році, тільки за проміжними підсумками третього кварталу, 500 000 запрошень було отримано громадянами України.

У цій країні дуже охоче беруть на роботу українців, котрі славляться своєю працьовитістю і порядністю. Що стосується оплати праці, то тут зовсім нескладно влаштуватися на некваліфіковану роботу з оплатою 700 євро на місяць.

Тільки врахуйте, що в цю суму включені різноманітні доплати, серед яких переробки, не враховані контрактом, виконання службових обов’язків у вихідні дні.

Щоб робоча віза принесла вам максимум заробітку, враховуйте деталі угоди з роботодавцем.

У багатьох випадках надається житло. Деякі підприємці годують своїх співробітників сніданками і обідами. Погодьтеся, що економія на оплаті знімного житла і повноцінне безкоштовної харчування — непогані бонуси до зарплати.

Цілком природно, що для оформлення робочої візи потрібно запрошення з боку роботодавця. Раніше пошук вівся через значне число посередницьких структур. Вакансії виставлялися масово на українських сайтах з працевлаштування.

До кого звертатися?

Сьогодні теж можна вдатися до послуг численних посередників, оформляючи робочу візу. Але, як показує практика, значно вигідніше для цієї мети використовувати наш портал (multi-viza.com.ua).

Тепер поговоримо докладніше про документи для легального працевлаштування. Існує два найпоширеніші варіанти, їх і розглянемо.

У першому випадку, це робоча віза, яка відноситься до категорії D і отримана стандартним шляхом. По ній ви зможете працювати в країні протягом півроку. Як вже говорилося, вам доведеться самостійно зайнятися пошуком роботодавця.

Отримати право на роботу значно простіше, якщо у вас є польське коріння.

В такому випадку, цілком реально стати володарем Karta Polaka, що дає незаперечні переваги. З її допомогою ви зможе стати володарем довгострокової візи. Документ дає право на ПМЖ з усіма подальшими перспективами, соціальними гарантіями і бонусами. З плином часу, ви зможете стати громадянином Польщі.

Хочеться застерегти від поширеної помилки, яку здійснюють багато наших громадян.

Врахуйте, що робоча віза, надана на 6 місяців, передбачає, що ви будете працювати у конкретного роботодавця, з яким укладено контракт. Якщо ви перейдете на інше підприємство, без документального оформлення, то це буде вважатися серйозним порушенням, з усіма наслідками, що випливають.

Цілком можливо, що вам на пару років заборонять в’їзд в країну. Здавалося б, покарання не настільки суворо, але це тільки на перший погляд. Як показують реалії, після подібного проступку можна протягом 5-7 років безуспішно намагатися отримати робочу візу в країну. Перевага міграційні служби будуть віддавати кандидатам з бездоганною, незаплямованою репутацією.

У той же час, людина, яка оформив в’їзні документи по одному запрошення без проблем може поміняти роботодавця, оформивши новий контракт, без будь-яких наслідків. Не лінуйтеся постійно оформляти в країні робочі відносини і все буде в повному порядку. Ще один аспект, який бажано враховувати — завжди тверезо оцінюйте свої професійні навички, щоб не втратити роботу через професійну непридатність.

Смотрите также

Перечень документов, необходимых для работы в Польше

Перечень документов, необходимых для работы в Польше Собираясь на работу в страны Европейского союза, первым …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *