Домой / Виза / Як скласти резюме для пошуку роботи в Польщі.

Як скласти резюме для пошуку роботи в Польщі.

Як скласти резюме для пошуку роботи в Польщі.

Як скласти резюме для пошуку роботи в Польщі? Як правильно скласти резюме на польською мовою щоб отримати роботу в Польщі — нюанси і секрети. У Польщі, для здобувачів роботи грамотно складене резюме має дуже велике значення.

Отримавши робочу візу і почавши пошуки роботи в Польщі, слід задуматися про складання резюме польською мовою, адже правильно складене резюме відіграє важливу роль, оскільки саме з резюме починається знайомство з кандидатом на що претендує посаду.

У Польщі резюме називається «CurriculumVitae», що дослівно перекладається як опис життя, виходячи з назви документа він повинен і відповідати наповненого змістом, але ні в якому разі не дивлячись на назву не варто плутати резюме з автобіографією, так як в даному випадку роботодавцю буде цікаво дізнатися саме про ваші професійні навички і особистісні якості.

Основне з чого слід почати при складанні резюме — це заповнення ваших особистих і контактних даних, таких як ваше ім’я, прізвище, по батькові, номер телефону, адреса електронної пошти та адресу проживання.

Як би банально ця порада не звучав, але тим не менш, це те з чого потрібно почати. Також, для того, щоб не забути, захопившись написанням даних про ваші достоїнства, слід відразу додати в кінці листа фразу про те, що ви даєте згоду на розгляд і обробку ваших персональних даних. Без цієї позначки ваше резюме не будуть читати, навіть якщо ви особисто його принесете і з уже відкритої робочою візою готові будете приступати до роботи.

Другим моментом, на який зазвичай звертають увагу-це ваше освіту.

Вказуйте всі навчальні заклади, які ви відвідували, закінчили, або ще відвідуєте.

Додатковим плюсом вам, як рекруту, буде наявність дипломів про проходження узкоспеціалізірованни курсів або тренінгів. Але вказуйте лише ті дані, які мають значення для тієї сфери, в якій ви плануєте працювати. При описі вашого досвіду роботи та особистих досягнень, слід також виділити основні моменти, які можуть бути цікаві вашому потенційному роботодавцю.

Безсумнівно, варто вказати всі попередні місця роботи, але основний упор зробити на ті вміння, які знадобляться для тієї вакансії, на яку ви претендуєте.

Чи не маловажним фактом при працевлаштуванні в Польщі є те, що роботодавець віддасть перевагу тому кандидату з, припустимо, двох-трьох чоловік, які більш-менш рівні в силах, у якого вже буде оформлена робоча віза і він зможе швидше приступити до виконання роботи. Тому, якщо робоча віза у вас вже оформлена, обов’язково вкажіть цей момент одним з перших. Але розписуючи всі ваші прекрасні якості, врахуйте, що розмір резюме не повинен перевищувати розмір стандартного аркуша А4.

Кількість тексту

Але кількість тексту — це не останній пункт, на який слід звернути увагу. Уявіть, що вам потрібно прочитати і виділити головне з тексту, який надрукований одним суцільним абзацом. У вашого потенційного роботодавця може просто не бути часу і бажання це робити, і вже тим більше з такого суцільного тексту ніяк не виділені той момент, що у вас є робоча віза.

Тому важливо грамотно і легкість для читання оформити ваше резюме. Виділити основні моменти, розбити на пункти або підпункти. Також потрібно обов’язково додати ваше фото, адже це дозволить роботодавцю скласти про вас загальне позитивне думка, як про конкретну людину.

Смотрите также

Перечень документов, необходимых для работы в Польше

Перечень документов, необходимых для работы в Польше Собираясь на работу в страны Европейского союза, первым …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *