Домой / Виза / Как правильно застраховаться, когда едешь в Европу

Как правильно застраховаться, когда едешь в Европу

Как правильно застраховаться, когда едешь в Европу? Нужно оформить страховку для визы шенген? Туристическая страховка для шенгенской визы.  Оформление страховки для выезда за границу и оформление Шенгенской визы. Медицинская страховка — обязательный документ для получения шенгенской визы.

Як правильно застрахуватися, коли їдеш в Європу

Кожна країна Шенгенської угоди, включаючи Польщу, вимагає оформлення медичної страховки на період поїздки в зону, де діє шенгенська віза. Це обов’язкова умова збереження життя і забезпечення безпеки подорожуючих, незалежно від цілей поездкі.

Страховка при поїздці до Польщі повинна задовольняти величезному ряду вимог, які пред’являє консульство. Страховий поліс повинен покривати весь час дії візи. Зона, в якій діє страховка, поширюється на всі країни, де діє шенгенська віза.

Оформлення документа про страховку оформляється без франшизи, і премія за нього повинна становити не менше 50000 євро, які повинні як мінімум покрити: транспортування за місцем проживання, надання допомоги при подію або посмертної репатріації. Страховка для визы.

Страховка для шенгенської візи має найрізноманітніші види, які передбачають різні послуги. Якщо ймовірність травматизму дуже висока під час подорожі, значить більше страхових випадків відзначається в документі і, як наслідок, обійдеться такий страховий поліс дорожче.

Середня вартість страхового поліса обходиться приблизно в 7 гривень в день. Вона передбачає лікування серйозних травм, однак, не змушує платити за ті послуги, які навряд чи знадобляться.

Справжній медичний поліс повинен надаватися оригіналом і супроводжує засвідченою копією. Воно повинно бути машинописним текстом. Термін страховки бажано оформляти на 15 днів довше, ніж термін подорожі.

Варто уточнити, що отримання шенгенської візи без страховки неможливо і обов’язково надається разом з анкетою, як і інший список документів, який обов’язковий для пред’явлення при відвідуванні Польщі або в іншій країні Європейського союзу.

Не нехтуйте власним здоров’ям, краще заплатити зайві 100 гривень, чим втратити значно більше, доплачуючи за послуги, що не входять в страховку.

Смотрите также

Сезонная виза на 9 месяцев в Польшу

Приглашение на сезонные работы 9 месяцев (Zaświadczenie) В Польше, как и во многих других странах, …

Один комментарий

  1. Евгений

    Я купил страховку для Польской визы тут все проверяно, спасибо

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *