Домой / Виза / Как получить шенгенскую визу
Как получить шенгенскую визу

Как получить шенгенскую визу самостоятельно. Пошаговая инструкция поможет получить Шенгенскую визу без особых проблем. Как получить шенгенскую визу в Украине, виды, документы, стоимость и сроки выдачи.

Як отримати шенгенську візу

Зробивши Польщу метою відвідування Вами «старого світу», слід пам’ятати, що ця східноєвропейська країна входить в зону Шенгенської угоди. Відповідно, для в’їзду на її територію знадобиться шенгенська віза.

Звертаючись до візового центру, подбайте про присутність у Вас на руках наступних документів:

1. Закордонний паспорт, що діє не менше трьох місяців від дати повернення;
2. Дві кольорові фотографії встановленого розміру, виконані у відповідності з основними вимогами;
3. Довідка від роботодавця, надрукована на фірмовому бланку організації і завірена підписом керівника та печаткою підприємства із зазначенням Вашої посади, щомісячного окладу, а також адреси і телефону Вашої організації;
4. Ксерокопії сторінок паспорта, що містять інформацію про власника;
5. Поліс медичного страхування, що має термін валідності не менший, ніж термін перебування за кордоном;
6. Оригінал запрошення від приймаючої сторони;
7.  Анкета-заява, заповнена згідно з усіма вимогами і зразкам.

Звернемо Вашу увагу, що довідка з місця працевлаштування (п. 3) необхідна тільки тоді, коли візовий центр знаходиться не за місцем Вашої реєстрації. Якщо це правило на Вас не поширюється, в службі самостійно зроблять відповідний запит і зберуть необхідну інформацію про Ваш працевлаштуванні і роботодавця.

Також відзначимо, що наявність запрошення (п. 7) є обов’язковою умовою підтвердження мети Вашої поїздки для відкриття шенгенської візи. Запрошення повинно містити в собі відомості про представника фірми, що відповідає за Ваш візит, дані про мету і тривалості перебування, про фінансову відповідальність сторін за розміщення і проїзд. Воно повинно бути виконано на фірмовому бланку польської організації, з підписом і датою. Как получить шенгенскую визу

Надавши документи, Вам потрібно буде оплатити і консульський внесок в розмірі 35 євро. Це запустить процес оформлення Вашої шенгенської візи. Розгляд заяви займає, як правило, 5-6 робочих днів, а максимальний термін, на який Польщею може бути видана віза шенгенського зразка, складає 5 років.

Не забудьте, що на прийом до візового центру необхідно записатися заздалегідь, зателефонувавши в вибране Вами відділення або заповнивши форму на його сайті. У Польщі також дуже суворі правила в’їзду, тому якщо шенгенська віза відкрита для Польщі, відмітка про проходження кордону саме цієї країни повинна стояти в візі першої. Після цього Ви зможете безперешкодно переміщатися всередині країн Шенгенської угоди та налагоджувати ділові зв’язки з партнерами у всій Європі.

Смотрите также

Программа Au-pair в Германии

Программа Au-pair в Германии

Программа Au-pair в Германии Программа Au-pair в Германии — путешествия, изучение иностранных языков и ценный опыт – …

avatar
  Подписаться  
Уведомление о