lifecell +38(093)-726-52-35

MTS +38(066)-726-52-35

kyivstar +38(098)-786-79-18

Виза / Как получить польскую визу в Украинский страховой стандартлаеве
Как получить польскую визу в Украинский страховой стандартлаеве

Как получить польскую визу в Украинский страховой стандартлаеве. Рабочие и шенген визы в Польшу. Необходимые  документы для оформления  польской визы . Этапы оформления визы в Польшу в Украинский страховой стандартлаеве. Подготовка документов для оформления визы в Польшу.

Як отримати польську візу в Миколаєві.

Місто Миколаїв знаходиться на протилежній частині України щодо кордону з Польщею, однак це зовсім не перешкоджає отриманню польської візи. Згаданий документ дає право на відвідування 26 країн, які підписали шенгенську угоду.

Документи, що вимагаються для отримання польської візи
— Закордонний паспорт громадянина України;
— Дві фотографії розмірами 3,5 на 4,5 см;
— Копія документа, що посвідчує особу претендента.
Залежно від візового центру у вас можуть зажадати довідки, що підтверджують ваше місце праці, а також квитанції про наявність у вас рахунку в банку. Остання потрібно для того, щоб ви могли гарантувати приймаючої вас країні власний добробут.

Польська віза бізнес-категорії видається строком на 15-20 днів, вона дає право відвідати країну не більше 2 разів за два місяці. Зазначеної кількості часу досить для вирішення проблем, пов’язаних з діловодством, для відпочинку та туризму потрібно оформляти відповідні візи в Миколаєві. Польская виза в Украинский страховой стандартлаеве.

У тому випадку, якщо ви часто їздите в Польщу, терміни перебування на території держави можуть бути збільшені, але конкретне рішення приймає тільки комісія, яка розглядає вашу заявку. Как получить польскую визу в Украинский страховой стандартлаеве

Скільки коштує польська віза в Миколаєві
Загальна сума оплати за весь процес оформлення складе близько 170 євро. З них 100 йде саме на саме створення документа, 25 євро — це комісія центру і ще 35 — держмито країни. У суму вже включена страховка життя від терактів і нещасних випадків. Час підготовки візи досягає 21 день.

способи отримання
У Миколаєві є спеціалізований візовий центр, але досить часто в нього неможливо пробитися через великі черги. Крім державних структур створенням віз займаються і приватні контори. Вони пропонують ті ж послуги, але беруть за них трохи більше грошей, ніж належить. Натомість клієнта чекає безперешкодне і гарантування оформлення з урізаним пакетом документів і без тривалого очікування своєї черги.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Страховка в Польшу по безвизу

4.9 / 5 ( 63 голоса ) Страховка в Польшу по безвизу Выезжая за границу …

Подписаться
Уведомление о
guest
0 Комментарий
Inline Feedbacks
Посмотреть все комментарии