Домой / Виза / Как получить польскую визу в Днепре

Как получить польскую визу в Днепре

Как получить польскую визу в Днепре. Как получить визу в Польшу, какие документы необходимы? Польской Национальной визы в Днепропетровске.  On-line заявление на подачу документов в Визовый центр Польши в Днепропетровске.

Як отримати польську візу в Дніпрі.

Польща найбільш відвідувана країна українськими туристами і тому попит на отримання польської візи з кожним роком значно збільшується. У зв’язку з тим, що Польща перебувати на кордоні з Україною у її корінних жителів є багато спільного з українцями. Можливо, саме через це нині є так багато бажаючих її відвідати. Для отримання польської візи в місті Дніпро необхідно пройти кілька таких етапів:

Визначення дати подання документів.

Перше що потрібно зробити — це визначити в який день ви хотіли б виїхати в Польщу. Потім зайдіть на офіційний сайт цієї країни і повідомте про це. Після чого потрібно зробити біометричний паспорт або оформити біометричну візу в посольстві, якщо ви маєте старий зразок закордонного паспорта і шенгенської візи. Заздалегідь готуйтеся, що доведеться робити відбитки своїх пальців. Інформація про них буде діяти протягом наступних п’яти років, якщо ви ще раз будете подавати заявку на отримання довгострокової польської візи. Польская виза Днепропетровск.

Збір і подача всіх необхідних документів:

— туристична медична страховка;
— підтвердження того що ви цілком можете себе матеріально забезпечити перебуваючи за кордоном при наявності від 45 євро в день;
— два квитки прямо і назад в Україну;
— оформлений біометричний паспорт або шенгенська польська віза;
— якщо ви їсте в Польщу до своїх родичів або в цілях ділової поїздки потрібно щоб у вас було супровідний лист;
— коли ви думаєте зупинитися в готелі або хостелі потрібно мати при собі підтвердження заздалегідь заброньованого номера;
— при поїздці до Польщі з міста Дніпро на власному автомобілі потрібно мати зелену карту;
Розгляд документів з Дніпра тривати протягом шести днів. Как получить польскую визу в Днепре

Вибір шенгенської візи.

Залежно від планів своєї поїздки з Дніпра в Польщу виберіть одну з декількох видів шенгенських віз: транзитна віза, робоча віза, туристична віза, шопінг віза, бізнес віза, студентська віза.

Увага! Бізнес віза не буде видана тим особам, що не мають вагомих доказів про цілі своєї ділової поїздки.

Заповнення анкети

Щоб зробити поїздку по польській візі потрібно зареєструватися на сайті посольства і потім його відвідати, надавши всі документи. На сайті треба буде заповнити анкету зі своїми особистими даними, що займе не більше тридцяти хвилин. У ній обов’язково вказується П.І.Б. мета і термін поїздки, місце роботи і так далі.

Смотрите также

Как продлить шенген визу не выезжая из Польши

Как продлить шенген визу не выезжая из Польши

Продление Шенгенской и польской национальной визы без выезда из Польши Оформленная ранее виза имеет свои …