lifecell +38(093)-726-52-35

MTS +38(066)-726-52-35

kyivstar +38(098)-786-79-18

Виза / Как получить польскую визу в Черкассах
Как получить польскую визу в Черкассах

Как получить польскую визу в Черкассах. Рабочие и шенген визы в Польшу. Необходимые  документы для оформления визы в Польшу. Этапы оформления визы в Польшу в Черкассах. Подготовка документов для оформления визы в Польшу.

Як отримати польську візу в Черкасах.

Жителі України дуже часто вибирають саме Польщу в якості свого туристичного або робочого маршруту, адже культура обох країн дуже схожа. Але для перебування в цій країні необхідна польська віза, роздільна іноземним громадянам перебувати на території Польщі на легітимних підставах. У місті Черкаси можна отримати цей документ дуже швидко, але що б це зробити потрібно надати свої особисті дані та певний пакет документів, який розповість консульству все про вас і навіть відповість на питання навіщо ви відправляєтеся до Польщі. Польская виза в Черкассах

Як отримати візу?

Щоб отримати польську візу в Черкасах, потрібно звернутися безпосередньо в саме консульство Польщі. Звичайно, є спеціалізовані центри, які за окрему плату допоможуть вам в цьому питанні, тому кожен вибирає той варіант який хоче. Але що б ви не вибрали, для отримання візи потрібно наступні документи: Как получить польскую визу в Черкассах

— закордонний паспорт;
— паспорт України;
— фотографії;
— виписка з банку, який обслуговує вас, де повинно бути зазначено все про стан вашого особового рахунку;
— авіаквиток;
— готельна бронь;
— довідка про наявність у вас вдома або квартири в Україні;
— індивідуальний код платника податків;
— Довідка з місця роботи.
Польща знаходиться в Шенгенській зоні, тому даний перелік документів є однаковим для країн Шенгенської зони.

Крім заявлених документів, для отримання польської візи в Черкасах потрібно надати заповнену анкету, де повинні міститися тільки достовірні дані. В іншому варіанті, в отриманні візи вам можуть відмовити, навіть якщо у вас вся документація все в порядку.

вартість візи

Для отримання польської візи в Черкасах доведеться витратити близько 35 євро, що є фіксованою платою за подібний документ. Якщо вам потрібно швидше, то ви можете сплатити мито в подвійному розмірі, тобто віддати 70 євро. Варто відзначити, що пенсіонери і діти до 18 років не платять дану суму, їм належить це безкоштовно, за них платить держава.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Страховка в Польшу по безвизу

4.8 / 5 ( 41 голос ) Страховка в Польшу по безвизу Выезжая за границу …

Подписаться
Уведомление о
guest
0 Комментарий
Inline Feedbacks
Посмотреть все комментарии