Домой / Виза / Как открыть визу в Польшу
Как открыть визу в Польшу

Как открыть визу в Польшу. Оформление  польской шенгенской визы. Польская шенген виза, как ее оформить, какие документы необходимо собрать для шенген визы и в какие сроки можно уложиться? Стандартный пакет документов для шенгенской  шенген визы в Польшу.

Як відкрити візу в Польщу

Основні вимоги польського консульства для оформлення візи для жителів СНД-це електронна анкета. Анкети, подані в паперовому вигляді, відразу ж відхиляються. Якщо метою відкриття візи в Польщу є туристична поїздка, то разом з анкетою необхідно вказати і ваучер на оплачувану вами готель. Якщо поїздка до Польщі планується без допомоги туристичного агентства, то ваучер надавати необов’язково, хоча подробиці самостійної поїздки рекомендується з’ясувати у самих представників посольства. Как открыть визу в Польшу.

Інші вимоги до отримання візи в Польщу цілком стандартні. Необхідно мати паспорт, термін дії якого закінчується не менше ніж через 3 місяці перед початком поїздки. При собі потрібно мати підтверджене бронювання на авіаквитки, страховку і довідку, що підтверджує матеріальне становище. Довідка видається з місця роботи, де бухгалтер повинен вказати вашу заробітну плату за минулі півроку.

Польське посольство досить лояльно ставиться до оформлення візи в Польщу для жителів країн СНД, тому в електронній анкеті можна вказати річний термін дії візи. Імовірність отримання такої візи досить велика, в разі ж відмови посольства від такої візи вам буде надана стандартна віза на одну поїздку протягом року. Виза в Польшу.

Ось перелік необхідних документів на подачу в польське посольство:

1. Паспорт

2. Довідка про доходи

3. Дві фотографії 3,5 на 4,5. Фото рекомендується виконати на білому тлі, при це особа на фотографії займає близько 60%.

4. Ксерокопія паспорта

5. Консульський збір. За разову візу- 35 євро, за годовую- 35.

6. Якщо є індивідуальне запрошення, то його теж варто пред’явити.

Після того, як посольство підтвердить вашу заявку на відкриття візи в Польщу, варто врахувати, що на момент перетину польського кордону при собі необхідно мати 50 злотих на оплату митного контролю. На кожен день перебування в Польщі у вас має бути не менше 100 злотих.

Смотрите также

Программа Au-pair в Германии

Программа Au-pair в Германии

Программа Au-pair в Германии Программа Au-pair в Германии — путешествия, изучение иностранных языков и ценный опыт – …

avatar
  Подписаться  
Уведомление о